טלפון משרד: 077-5534501

הפקה בים

הפקה בים אינה משימה פשוטה ויש צורך באישורים, רישיונות, ביטוחים, לוגיסטיקה דיי מורכבת, סאונד תאורה ופריסות חשמל המותאמות לאירועים בים והכי חשוב המון יצירתיות שתהפוך את האירוע שלכם מעוד ביקור בחוף הים לחוויה בלתי נשכחת. אנו שמנו לנו מטרה לשלב בין סטנדרטים גבוהים לבין התנאים שמכתיבה הפקה בים החל משלב גיבוש הקונספט יצירת עולם התוכן הייחודי לאירוע בים וכלה בבניית תקציב תכנית ולוח זמנים מפורט לצורך הפקה בים ואנו קשובים לצרכים ולחלומות שלכם.

הפקות בים עם המקצוענים בתחום

הפקה בים זו חוויה ייחודית, דמיינו לעצמכם אירוע אינטימי של המשפחה הקרובה בשעות השקיעה או יום כיף בחוף בים עם החברים מהמשרד, האפשרויות הן רבות ומגוונות וכל אחד יכול לתכנן לעצמו את האירוע המתאים לו ביותר. יחד עם זאת חשוב לדעת כי אין מדובר בעוד אירוע  באולם או גן אירועים, הפקה בים צריכה להיבנות בצורה הטובה ביותר תוך בחירת הזמן תוך נקיטה באמצעים ובפעולות הדרושות על מנת להתגבר מראש על מספר בעיות ועל כאלו שיכולות לצוץ תוך הפקה בים, לפני שמתחילים לפנטז על הפקה בים צריך לקחת בחשבון כי הפקה בים אינה משימה פשוטה ואם כבר החלטתם לקיים אירוע בחוף הים וודאו כי חברת ההפקות אותה בחרתם לקיום המשימה אכן מיומנת ומתמחה בהפקת אירועים בים.

מאחר ומדובר בהפקה דיי מורכבת עליכם לבחור בחברת הפקת אירועים בים עם ידע מקצועי ושליטה בכל רכיבי הפקת אירוע על הים. בהפקת אירוע על הים צריך לקחת בחשבון את תנאי השטח המשתנים ובהם החום הרוחות והחול ולבחור פתרונות שיהפכו את האירוע בים  לאירוע כיפי, לכן לפני שמתחילים לחלום ולפנטז על אירוע בו החברים נהנים ושמחים  ומשתוללים על החוף צריך לקחת בחשבון כי הפקה בים אינה משימה פשוטה ואפילו יכולה להיות דיי מורכבת כי יש צורך לדאוג באופן עצמאי לכל הרכיבים השונים עבור האירוע ליצור התקשרות עם המון שירותים וספקים שונים שיודעים ומוכנים לעבוד בתנאי החוף ואף לקיים בדיקה עצמאית מקדמית ומייגעת של חופים ייעודיים בהם אתם יכולים לקיים את האירוע בים. אם כבר החלטתם כי לקיים אירוע באופן עצמאי על חוף הים זה לא בשבילכם וודאו כי חברת הפקות אירועים לחברות אותה בחרתם אכן מתמחה ומיומנת בהפקת אירועים בים, מאחר ומדובר בהפקה לא פשוטה ואפילו מאתגרת עליכם לבחור חברת הפקה עם ידע מקצועי ושליטה בכל רכיבי ההפקה בים על מנת להביא להצלחת האירוע.

הפקות בים המלח 

הצוות שלנו מיומן בחשיבה מקורית וידע רב אשר נצבר בהפקת אירועים בחוף הים, 30 שנות ניסיון הביאו אותנו ליכולות מרשימות ואין ספור הפקות שקיימנו בחוף הים והמון ולקוחות מרוצים יעידו על כך. הצוות שלנו מתמחה בהפקת אירועים בים המצריכים אישורים והיתרים מיוחדים מטעם הרשויות ואנו יודעים לשלב בין רמת האירוח והנוחות הגבוהה ביותר לאווירה הקסומה של הים, בזכות הניסיון הרב שלנו כחברת הפקות המנוסה באירועים בים נוכל לבחור ביחד את הקונספט המתאים לאירוע בים ונוכל לספק לכם מגוון פתרונות ורעיונות יצירתיים הדרושים להצלחת האירוע החל משלב גיבוש הרעיון ועד להוצאה לפועל של האירוע על הצד הטוב והמקצועי ביותר, אז אל תחכו צרו איתנו קשר טלפוני עוד היום לטלפון 077-5534501 ונפיק גם לכם אירוע מנצח על חוף הים. 

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים