טלפון משרד: 077-5534501

אירועים לחברות

אירועים לחברות מוצלחים ככל שיהיו צריכים להשאיר רושם מתמשך וחוויה גם לאחר שהאירוע הסתיים, אירוע שהמשתתפים מדברים עליו ובטוחים שאסור יהיה להחמיץ את האירוע הבא, בזכות מקצועיות וניסיון רב שנים אנו ב "ERON-EVENTS PRODUCTION"מפיקים עבורכם אירועים לחברות שאסור להחמיץ.

אירועים לחברות הנם אירועים שונים במהותם מאירועים פרטיים, מעבר לחוויה הכללית ולאווירה המיוחדת שאירוע חברה מציע הוא נועד להעביר מסר מסוים–מסר שיווקי, צרכני או מיתוגי. הפקת אירוע מסוג זה מצריך יכולת להבין את צרכי הלקוח ובעיקר את היכולת להעביר את המסר בצורה הטובה והממוקדת ביותר.

אירועים יוקרתיים לחברות

אירועים לחברות מתקיימים תוך כדי התחשבות ומתן תשומת לב למספר קריטריונים חשובים. קריטריון אחד הוא כמובן קריטריון התקציב. אירוע חברה לרוב יהיה הפקה מכובדת למדי אך החברה או הארגון אשר מארגנים את האירוע חייבים לשים לב לתקציב ולמגבלות אחרות. בנוסף כאשר מבצעים הפקת אירועים לחברה יש להתאים את אופי האירוע למטרה אותה האירוע אמור לשרת.

בין אם מדובר ערב חגיגי לצוות המנהלים הבכירים, או השקה של מוצר חדש, חברה הפקת אירועים לחברות מנוסה תדע לשלב את כל האלמנטים הכלים וכמובן הספקים המקצועיים ביותר כדי להפיק לכם אירוע בלתי נשכח. צוות ההפקה של "ERON-EVENTS PRODUCTION" ידאג לערבב בדיוק במידה הנכונה בין ביזנס לפלז'ר כדי להעניק לאירוע שלכם נופך ייחודי שיצליח להעביר את המסר. נשתמש באמצעי מיתוג מתאימים בהתאם לצרכיכם ודרישותיכם ונתאים בצורה מקסימלית ויצירתית את התוכן והעיצוב למטרת האירוע תוך ליווי צמוד לאורך כל אחד משלבי ההפקה ושימת דגש על כל הפרטים, לרבות הקטנים.

אירועים לחברות עם הצוות המובחר של "ERON-EVENTS PRODUCTION" ילווה אתכם לאורך כל הדרך לחוויה המושלמת בתהליך הכולל:

הגדרת היעדים והמטרות של האירוע וגיבוש קונספט ייחודי עפ"י הצרכים והתקציב

בחירת הלוקיישן המתאים ביותר לקיום האירוע, העיצוב,התפריט, המתנות וכול האמצעים הדרושים להצלחתו

בניית קונספט לאירוע בהתאם לחזון שלכם

תכנים יצירתיים וייחודיים ושזירת המסרים השיווקיים של הארגון בכל הפרמטרים באירוע

פתרונות מקצועיים לדרישות מנהלתיות וטכניות עבור האירוע

הפקת חומרי שיווק מתאימים בכל מגוון הפורמטים הנדרשים

ניהול מלא של האירוע הכולל תוך שמירה על קשר רציף ואישי עם הלקוח ויזום פגישות מעקב לטובת האירוע

לספק לכם מגוון גדול של אטרקציות ושירותים במחירים אטרקטיביים ביותר

להפיק עבורכם אירוע מושלם, יוקרתי ובלתי נשכח

החברה המובילה לאירועים לחברות

לחברת "ERON-EVENTS PRODUCTION"המומחיות, היצירתיות והטכנולוגיה להעניק לכם שקט נפשי לפני ובמהלך אירוע, אנו מעניקים מענה כולל להפקת אירועים גדולים וקטנים כאחד. הנוסחה המנצחת של צוות מנוסה ומסור, ניהול אישי, תוכן יצירתי ומגוון רחב של שירותים תזכה אתכם בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת אשר תגשים כל חזון ומטרה שלכם, צרו קשר טלפוני 077-5534501 וגם אתם תזכו באירוע מנצח ובלתי נשכח.  

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
סרטונים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים