טלפון משרד: 077-5534501

חתונות ביער

חתונות ביער אין דבר יותר יפה מזה, ריח היער המשכר, הנוף הטבעי, השלווה שמסביב וצלילי הטבע יוצרים את ההרמוניה המושלמת ליום החתונה שלכם אבל לקיים חתונות בטבע וביער בפרט יש צורך בתכנון רב ומוקפד. מהצד האחד הנוף המקסים, הצלילים, הריחות העוטפים אותנו יכולים להוות יתרון גדול בכל מה שקשור בהפקת החתונה ביער אך מהצד השני רכיבים וגורמים שונים מעמידים בפני הפקת החתונה ביער אתגרים רבים עימם יש להתמודד ואותם יש לפתור רק בעזרת צוות הפקה מנוסה.

הפקת חתונות ביער – אירוע חלומי ואינטימי 

חתונות ביער זהו בעצם חורש טבעי שצפוף בעצים מה שהופך את הטבע הפתוח למקום יותר ביתי ואינטימי. האווירה שנוצרת כאשר מקיימים חתונות ביער היא אווירה חלומית, זה כמו לקחת סיפור אגדה ולהפוך אותו למציאות ביום החתונה שלכם. אולם הפקת חתונות ביער מורכבת ולא פשוטה ויש צורך בתכנון רב ומוקפד והיכרות של היער כולל מגבלותיו ויתרונותיו. מהצד האחד הנוף הפראי השלווה וריחות היער הטבעיים יכולים להוות יתרון גדול בכל מה שקשור בעיצוב החתונה אולם מאחר והחתונה מתקיימת בשטח ולא באולם אירועים שבו הכול כבר מוכן מראש. הפקת חתונות ביער מצריכות תכנון מושכל ארגון יעיל והפקה יצירתית ומקורית. על מנת להבטיח הפקה מושלמת של חתונה ביער תיעזרו בצוות המפיקים שלנו שצברו ניסיון בתכנון והפקת חתונות בשטח ביער ובטבע בכלל. הליך הפקת החתונה מאוד קפדני מהנה ומדויק וכולל ירידה לפרטים הקטנים ביותר. אנו יודעים כי הפקת חתונות ביער מציבה הרבה בעיות ומגבלות עליהם ניתן להתגבר בקלות באמצעות הפקה נכונה תיאום עם ספקים מנוסים ומובילים, הקמה בטיחותית של  מתחם החתונה העיצוב והדקורציה, מערכות תאורה וסאונד, בניית תשתיות וכמובן צוות הפקה  יעיל ומנוסה. 

חתונות קסומות ביער – חוויה של פעם בחיים 

ביום החתונה שלכם אתם יכולים להיות בטוחים שצוות המפיקים המנוסה של חברת הפקת החתונות "Eron-events productions" נמצא לצדכם על מנת להבטיח הפקה מושלמת של החתונה ביער, אנו אחראים על כמות עצומה של פרטים שיש להכין ולדאוג על מנת להפיק חתונה ביער ובהם קייטרינג, בר, גנרטורים, תאורה ותאי שירותים ניידים, אלו רק חלק קטן מרשימה ארוכה של מרכיבים שעל כל אחד מהם לתפקד באופן המקצועי ביותר על מנת ליצור חתונה ביער ובסטנדרט גבוה. משום שמדובר למעשה בהפקה מורכבת אנו מציעים שירות  מנצח שמטפל בכל היבטי החתונה בהם ההקפדה על הפרטים הקטנים והגדולים, היתרים מטעם הרשויות ובהם "קק"ל " ו"רשות הטבע והגנים", עיצוב מתחם החתונה, חנייה לאורחים, כניסה נוחה לספקים, אישורי מהנדסי בטיחות ובהם תשתיות ותאורה, הכוונה של סדרנים ועוד המון אנשי מקצוע אשר ינוהלו  ויפוקחו על ידי צוות הפקת המפיקים שלנו מרגע ההקמה ועד רגע עזיבת אחרון האורחים, אז צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 077-5534501 ואנו נפיק גם לכם חתונה חוויה של פעם בחיים.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים