טלפון משרד: 077-5534501

חתונות בשטח

חתונות בשטח ובטבע לא עושים לבד רק עם חברת הפקה המתמחה בהפקת חתונות ואירועי שטח, הניסיון שצברנו בהפקת חתונות ואירועים יאפשר לנו להפיק לכם את החתונה שלכם בדיוק כפי שדמיינתם וחלמתם, אודות לצוות ההפקה המנוסה שלנו תזכו לחתונה מאורגנת בצורה חלקה וללא תקלות.

הפקת חתונות בשטח פתוח

חתונות בשטח מתקיימות במקומות בלתי שגרתיים והמגוון רחב מאוד- חוף הים, במדבר, מטעי ענבים, חוות סוסים, חורשות ויערות, בריכות שחייה, וילות ובתים פרטיים, שדות פתוחים, יערות מבודדים, מבנים עתיקים. אין ספק כי החוויה המתקבלת מחתונה אשר מתקיימת על שפת הים, ביער מרשים או אפילו בפרק ציבורי הנה חוויה נעימה יותר הנוף, האוויר הפתוח והשינוי המרענן בכך שאין סביבכם ארבעה קירות, כל אלה תורמים להצלחת החתונה ולרושם המתקבל, מזג האוויר הנפלא בישראל מאפשר לקיים חתונות בשטח ברוב הימי השנה ובמגוון רחב של לוקיישנים. 

הפקת חתונות בשטח מצריכה דמיון תכנון מושכל ארגון יעיל והפקה בשטח יצירתית ומקורית. מניסיוננו בהפקת חתונות כל הפקה של חתונה בין אם חתונה בשטח ובין אם לא דורשת תכנון מוקדם, אולם הפקת חתונות בשטח דורשת זאת שבעתיים. השטח הפתוח מציב הרבה בעיות ומגבלות עליהם ניתן להתגבר בקלות באמצעות תכנון נכון תיאום עם ספקים מובילים, הקמה בטיחותית של עיצוב ודקורציה, תאורה וסאונד, בניית תשתיות וכמובן צוות הפקה מנוסה, כחברת הפקה עלינו לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולחשוב על כל רגע ורגע בחתונה שלכם מספר חודשים מראש.  

הפקת חתונות בטבע דורשות תכנון מקצועי ובעיקר יכולת תמרון בין המון מאוד נותני שירותים שרק חברת הפקה קפדנית ומקצועית ומנוהלת על ידי צוות מנוסה יכולה לתת לכם מענה מדויק בתקופה שהיא מרגשת עבור בני הזוג ומשפחותיהם. מסיבה זו הרבה זוגות שעומדים לקיים חתונות בשטח בוחרים להשתמש בשירות הפקת החתונות של חברת עירון שלה ניסיון של 30 שנה בתחום החתונות, יחד אתכם נבנה את החתונה שלכם ונתחשב בכל הניואנסים הגדולים הקטנים והקטנטנים כך שהתוכן יוכל להתלבש בצורה אידאלית בהתאם לרצונותיכם וה”אני” שלכם, צרו איתנו קשר טלפוני 077-5534501 וגם לכם נפיק חתונה מרשימה בשטח ובלתי נשכחת.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים