טלפון משרד: 077-5534501

אירועי חברות

אירועי חברות מוצלחים ומנצחים דורשים מתן תשומת לב לפרטים רבים, חברת הפקת האירועים הוותיקה עירון בעלת ניסיון רב בהפקת אירועי חברות, אחרי 30 שנה ואין ספור אירועים בארץ ובעולם אנו נשמח להפיק גם לכם אירוע מרשים ובלתי נשכח.

הפקת אירועי חברה בטבע או בחוף הים

אירועי חברות הם חלק חשוב ומרכזי במערך העסקי והשיווקי של כל ארגון או חברה בין אם המוזמנים הם הלקוחות או העובדים ל אירועי חברות חשיבות רבה בהצגת עוצמת החברה או הארגון, לחבר את המוזמנים או הלקוחות אל המסרים העסקיים השיווקיים ולייצר אמירה שתשרת את האינטרסים העסקיים של החברה. על מנת לקיים אירועי חברות מרשימים ומנצחים מומלץ ליצור קשר עם מפיקי האירועים שלנו שידאגו לערבב בדיוק במידה הנכונה בין פלז'ר לביזנס כדי להעניק לאירוע החברה שלכם נופך שיצליח להעביר את המסר ללקוחות או עובדי החברה, נשתמש באמצעי מיתוג מרשימים ומתאימים בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם ונתאים בצורה יצירתית את התוכן והעיצוב למטרת האירוע תוך ליווי צמוד בכל אחד משלבי ההפקה ושימת דגש על כל הפרטים לרבות הקטנים והגדולים.

אירועי חברה קטנים וגדולים בוילה

על ידי פנייה אלינו לא תצטרכו לחטט כל היום ב"גוגל" או ב"פייסבוק" על מנת לאתר ספקים לאירוע שלכם כי תחליף לניסיון ולידע של מפיקי האירועים שלנו שהחל משלב הרעיון הראשוני לאירוע יוצרים עבורכם אירועי חברות מדויקים ונכונים ומעמידים לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים הטובים ביותר, צוות ההפקה שלנו מלווה אתכם לאורך כל הדרך החל מגיבוש הרעיון הראשוני, פיצוח הקונספט ועד לשלב התכנון דרך בחירת הספקים המתאימים ביותר ועד שילוב אטרקציות ואומנים המתאימים לאירוע שלכם. אצלנו כל הפקת אירועי חברות נבנית תוך שימת דגש על מקוריות ויצירתיות ושימוש באמצעי מיתוג מתאימים, אנו ונתאים בצורה יצירתית את התוכן והעיצוב למטרות האירוע תוך ליווי צמוד, ביום האירוע שלכם אתם תקבלו מאיתנו שירות חם ואישי ומענה ופתרון מיידי וזריז לכל שאלה אשר תתעורר תוך הקשבה מלאה לכל ודאגה לכל הפרטים, אז למי אתם מחכים? מעוניינים לערוך אירוע בוילה לאירועים צרו איתנו קשר בטלפון 077-553450 להצלחת האירוע הבא שלכם.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים