טלפון משרד: 077-5534501

אירועי חברות

אירועי חברות מוצלחים ומנצחים דורשים מתן תשומת לב לפרטים רבים אותם מפיקים תוך ומתן תשומת לב למספר קריטריונים חשובים, בנוסף כאשר מפיקים אירועי חברות יש להתאים את אופי האירוע למטרה אותה האירוע אמור לשרת. חברת הפקת האירועים הוותיקה עירון בעלת ניסיון רב בהפקת אירועי חברות, אחרי 30 שנה ואין ספור אירועי חברות בארץ ובעולם אנו נשמח להפיק גם לכם אירוע מרשים ובלתי נשכח.

הפקת אירועי חברה בטבע או בחוף הים

אירועי חברות הם חלק חשוב ומרכזי במערך העסקי והשיווקי של כל ארגון או חברה בין אם המוזמנים הם הלקוחות או העובדים בין אם מדובר בהשקת מוצר חדש או בערב חגיגי לצוות המנהלים הבכירים, חברה להפקת אירועי חברות מנוסה תדע לשלב את כל האלמנטים, הכלים וכמובן הספקים הטובים ביותר בכדי להפיק לכם אירוע חברה בלתי נשכח. צוות המפיקים המנוסה של חברת הפקת האירועים "ERON-EVENTS PRODUCTION" יודע בדיוק כיצד לערבב בדיוק במידה הנכונה בין ביזנס לפלז'ר כדי להעניק לאירוע שלכם נופך ייחודי שיצליח להעביר את המסר אותו תרצו להעביר באירוע, נשתמש באמצעי מיתוג מתאימים ובהם מסכי לדים ווידאו בהתאם לצרכים ולדרישות נתאים בצורה מקסימלית ויצירתית את התוכן והעיצוב למטרת האירוע תוך ליווי צמוד לאורך כל אחד משלבי ההפקה ושימת דגש על כל הפרטים הגדולים והקטנים ,אנו יודעים כי  אירועי חברות הנם הפרצוף של החברה ולהם חשיבות רבה בהצגת עוצמת החברה או הארגון ונדע בדיוק כיצד לחבר את המוזמנים או הלקוחות אל המסרים העסקיים השיווקיים של החברה ולייצר אמירה שתשרת את האינטרסים העסקיים של החברה.

על מנת לקיים אירועי חברות מרשימים ומנצחים מומלץ ליצור קשר עם מפיקי האירועים שלנו שמפיקים כל אירוע חברה כאילו הוא סיפור בפני עצמו שנוצר מתוך יצירתיות מחשבה ומקצועיות, משלב הרעיון הראשוני ועד אחרון הפרטים הקטנים ביותר צוות "Eron-events productions" יוצר עבורכם את האירוע המדויק והנכון ביותר ומעמיד לרשותכם את מגוון הכלים קריאטיביים המקצועיים והפתרונות הנדרשים דרך גיבוש הקונספט, יצירת עולם התוכן לאירוע וכלה בבניית תכנית תקציב ולוח זמנים מפורט, הצוות המנוסה והמסור שלנו אחראי באופן אישי על הקמת וניהול האירוע שלכם אשר יזכה אתכם בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת שתגשים כל חזון ומטרה עסקית.

אירועי חברה קטנים וגדולים בוילה

על ידי פנייה אלינו לא תצטרכו לחטט כל היום ב"גוגל" או ב"פייסבוק" על מנת לאתר ספקים לאירוע שלכם כי תחליף לניסיון ולידע של מפיקי האירועים שלנו שהחל משלב הרעיון הראשוני לאירוע יוצרים עבורכם אירועי חברות מדויקים ונכונים ומעמידים לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים הטובים ביותר, צוות ההפקה שלנו מלווה אתכם לאורך כל הדרך החל מגיבוש הרעיון הראשוני, פיצוח הקונספט ועד לשלב התכנון דרך בחירת הספקים המתאימים ביותר ועד שילוב אטרקציות ואומנים המתאימים לאירוע שלכם. אצלנו כל הפקת אירועי חברות נבנית תוך שימת דגש על מקוריות ויצירתיות ושימוש באמצעי מיתוג מתאימים, אנו ונתאים בצורה יצירתית את התוכן והעיצוב למטרות האירוע תוך ליווי צמוד, ביום האירוע שלכם אתם תקבלו מאיתנו שירות חם ואישי ומענה ופתרון מיידי וזריז לכל שאלה אשר תתעורר תוך הקשבה מלאה לכל ודאגה לכל הפרטים. אנו יודעים כי כל אירוע חברה  טומן בחובו את האני מאמין של חברתכם והציפייה שלכם שיענה על כל הציפיות שלכם ויותר ולכן מטרתנו היא להצליח ולהפיק עבורכם אירועי חברות שיתאימו לכם ככפפה ליד, כי ההשראה לכל אירוע חברה היא אתם, היצירתיות והדאגה לפרטים זאת העבודה וההתמחות שלנו, אז למי אתם מחכים? מעוניינים לערוך אירוע בוילה לאירועים צרו איתנו קשר בטלפון 077-553450 להצלחת האירוע הבא שלכם.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים