טלפון משרד: 077-5534501

ניהול כנס

ניהול כנס זהו תחום האחריות של חברת ההפקה שלנו המתמחים בהפקת כנסים עסקיים ברמה גבוהה בשילוב תכנים המותאמים לאופי החברה ויצירת חוויה מדויקת שתאפשר למשתתפי הכנס לספוג עולמות תוכן מקצועיים באריזה חוויתית ובלתי נשכחת.

הפקת וניהול כנס

אנו יודעים כי כל ניהול כנס המתוכנן על ידי צוות הפקת כנסים מקצועי ומיומן כבר משלב בניית הרעיון ועד להפקה עצמה תוך שמירה על מסגרת תקציבית מוגדרת. המקצועיות, המעוף והניסיון הם אלו שהופכים את הכנס שלכם לחוויה שהיא מעל ומעבר לכל ציפייה. לצוות מפיקי הכנסים שלנו המון ניסיון וכל ניהול כנס או הפקת ימי עיון וסמינרים, ועידות ותערוכות בארץ ובעולם עובר תחת ידיהם של המפיקים שלנו. החל מכנסים רפואיים קטנים ואינטימיים ועד כנסים מרובי משתתפים ועתירי תקציבים, מכנסי בוקר קצרים וממוקדים ועד כנסים המתפרסים על פני מספר ימים ולוקיישנים שונים צוות המפיקים שלנו אחראי על פרט בכנס, הכנסים בהפקתנו מעניקים חידוש וגיוון לבאי הכנס בזכות שילוב מנצח של הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר, ההבנה בחשיבות ובתרומה העסקית של כל כנס לחברה תוך מתן סל פתרונות יצירתיים ללקוח. 

בין אם הנכם מתכננים ועידה,סמינר, כנס מקצועי למנהלי החברה או לקוחותיכם אין ויכוח כי ניהול כנס הוא הדבר הכי חשוב בכנס שלכם, אנו מביאים את המומחיות שלנו בבחירת המתחם המתאים ביותר לכנס, בבחירת התכנים התפריט הקולינרי, הציוד הלוגיסטי, מערכות טכניות להרשמה, קליטת מוזמנים וניהול תוכן על ידי הצוות המקצועי שלנו, רק חברת הפקת כנסים מנוסה מקצועית ואמינה ובעלת ידע רחב בתחום הכנסים תדע להביא מהניסיון אשר נצבר בהפקת כנסים ולהפיק מתוך כל ניסיונה כנס שיהיה מעוצב גם ויזואלית וגם מאורגן ומדויק והכי חשוב כנס חוויתי בעל טעם של עוד, צרו איתנו קשר טלפוני בטלפון 077-553450 להצלחת הכנס הבא שלכם או שלחו הודעה ואנו נפיק גם לכם כנס מנצח.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים