טלפון משרד: 077-5534501

ניהול חתונות

ניהול חתונות הנו חלק בלתי נפרד וחשוב ביום חתונתכם, למנהל החתונות שלנו ניסיון וידע של 30 שנה בתחום האירועים, אנו ננהל את יום חתונתכם מתחילתו ועד לסופו, נדאג שהחתונה שלכם תעבור בצורה החלקה ביותר ונלווה את החתונה משלב ההקמות ועד שאחרון האורחים יעזוב את רחבת הריקודים.

מהו בעצם ניהול חתונות

בשעה טובה סגרתם עם כל הספקים ליום החתונה שלכם בחרתם מקום, קייטרינג אבל רגע… מי ייקח את הפיקוד מי יהיה ה"קפטן" שינווט את האונייה שייקח פיקוד על כל אותם הספקים? חתונה היא פרויקט שעולה המון כסף וכדי לצלוח אותו במצוינות נדרש מנהל חתונה מיומן עם ניסיון והיכרות בתחום האירועים כל טעות ולו הקטנה ביותר "נופלת" על הכיס שלכם (או הוריכם) כאן בעצם נכנס תפקיד ניהול החתונות ביום האירוע בפועל, אחרי שכבר סגרתם עם כל הספקים וחתמתם עם כולם סגרתם את רשימת המוזמנים כאן נכנס תפקיד ניהול החתונה, צוות ניהול החתונה דואג בעצם לכל מה שצריך ביום החתונה בפועל כדי שאתם תוכלו ליהנות ולהיות בראש שקט, אנחנו מתנהלים ומוודאים שכל מה שהבטיחו לכם אכן מתקיים בפועל, חוסכים לכם עבורכם הוצאות בלתי צפויות, מפקחים על נותני השירות המקום והקייטרינג ונותנים מענה אישי לכם לאורחיכם ובני משפחותיכם .

אבל רגע….למה בעצם לקחת את שירותי ניהול חתונות? אפשר גם להסתדר לבד

אפשר להביא את אחותך או אחיך ביום הכי חשוב שלכם ולהתחיל לטזז אותם מה שאינו נכון ואינו נעים–הן משום שהם אינם אנשי מקצוע וזהו לא תפקידם, והן משום שהם חלק מהאורחים ומגיע להם ליהנות כמו כולם, גם אם הם ייקחו את הפיקוד על האירוע קצת יהיה מביך לראות את אחותך מלווה אותך בכניסה לחופה או את אחיך נכנס למטבח ובודק שכל המלצרים שסגרתם נמצאים במקום, מניסיוננו אף אח או אחות לא ימלאו את תפקידם עד שאחרון האורחים ילך(יהיו שתויים מידיי).

אנחנו סומכים על האולם או הקייטרינג

הטעות הכי גדולה של הזוגות אשר מתחתנים היא לסמוך על מנהל האירועים של האולם או הקייטרינג,תפנימו טוב טוב הם לא חברים שלכם ו/או מטעמכם, הם משרתים את בעלי האולם והקייטרינג ודואגים לאינטרסים שלהם בלבד!!! ואיפה שהם יכולים "לעגל" פינות הם יעשו זאת מבלי למצמץ בשבילם אתם "עוד אירוע" בעוד אנו בתוקף תפקידנו כמנהלי החתונה מטעמכם מחויבים לדאוג לאינטרסים ולרצונות שלכם וגם מכירים אתכם קצת יותר מאשר אותם מנהלים מטעם המקום.

אז איך זה בעצם עובד?

ראשית אנחנו נפגשים חודש לפני החתונה לצורך יישור קו, בפגישה אנחנו עוברים על כל רכיבי האירוע כל ההסכמים מול הספקים אשר סגרתם מולם ובהם: מקום, קייטרינג צלם, עם הDJ או הלהקה, עם המעצבים ושירותי הבר ואז בעצם סוגרים את האירוע לפרטי פרטים בונים את תכנית החתונה, זמנים, כניסה לחופה, עמדות מזנונים מלצרים ומתי יהיה ריקוד הסלואו שלכם. הכול יהיה מודפס ויירשם בצורה מדויקת כיצד החתונה עומדת להתנהל.

מה אתם מרוויחים שכאשר חברה לניהול חתונה מנהלת את החתונה שלכם-המון

מה שסוכם מול כל הגורמים אכן יתקיים בפועל

סגרתם על סטייק אנטריקוט במשקל 300 גרם אנחנו נדאג שזה מה שתקבלו, סגרתם מול מול הבר תפריט פרימיום אנחנו נוודא שאכן אלו הבקבוקים שהובטחו לכם, יש לכם הסכם על כמות מלצרים בחתונה אנחנו נוודא שאכן הכמות הזו תהיה לאורך כל האירוע.

ספירת אורחים וחסכון בעלויות האירוע
הצוות שלנו מבצע את ספירת האורחים וזאת על מנת להפחית מספר השולחנות הכיסאות ומלצרים ושולחנות כפי שסוכם, הדבר יביא לחיסכון בעלויות על ידי פיקוח וניהול המנות,צמצום הרזרבות ועוד.

ניהול חתונות מקצועי עד הפרט הקטן ביותר–משיר כניסת חופה ועד לסידורי ישיבה בדיוק כפי שמופיע בסקיצה

אולי את רוצה להחליף שמלה שנייה ומתי זה יקרה, ואולי צריך להוציא עוגת יום הולדת לדוד או לחבר מהצבא, תפקידנו הוא להיות צמודים אליכם בכל רגע נתון באירוע למלא את כל הרצונות והשאיפות שלכם. 

ניהול הספקים לאורך כל מהלך האירוע

אנחנו דואגים שזרימת האירוע והתקשורת בין הספקים השונים תהיה מדויקת שהצלם יהיה מוכן לצילום התמונות ולא יישאר בחוץ בזמן קבלת הפנים כשהדי ג'יי מנגן את שיר הכניסה לחופה שלכם, שהקינוחים יוגשו בזמן והכל תוך כדי שירות אישי למשפחות ולזוג לאורך כל האירוע.

ניהול חתונות הוא ה"קפטן" אשר מנווט את יום חתונתכם ומבטיח שיום זה יהיה כל מה שחלמתם שיעניק יחס איש, יטה אוזן קשבת ימצא פתרון לכל נושא שיצוץ במהלך החתונה וינהל לכם את אירוע החתונה שעוד ידובר עליו ויותר, צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ויום חתונתכם יראה אחרת. 

עצה שלנו – אל תתנו לאירוע שלכם "ללכת לבד".

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים