טלפון משרד: 077-5534501

נופש לעובדים

נופש לעובדים ברחבי העולם והארץ עושים עם עירון הפקת נופשים, אנו מתמחים בהפקת נופשים לעובדים לקבוצות וחברות, לנו הניסיון והיכולות להפיק לכם נופש משגע הכולל המון חוויות בלתי נשכחות עם אטרקציות וטיולים שווים בליווי המדריכים המקצועיים ביותר.

הפקת נופש לעובדים

נופש לעובדים הנו יצירת חיבור בין העובדים מתוך חוויות משותפות באווירה שונה ומהנה ומבלי שהעובדים יחשבו על המשימות היום-יומיות שלהם והלחץ הקשור בהן,חווית הנופש הקבוצתי היא בלתי נשכחת, יציאה מהשגרה, ניקוי הראש וההנאה הם רק חלק מהיתרונות כאשר מקיימים נופש לעובדים,כיום כל חברה וארגון יודעים שבכדי לשמר את ההון האנושי יש להקפיד על קיום נופש לעובדים לפחות פעם בשנה, והאפשרויות הן רבות, ישנן חברות המעדיפות לקיים נופש חברה תוך סיור  באתרים מובילים וידועים, טיולים שטח ומים, מוזיאונים ועוד. וישנן חברות אשר מחפשות את לקיים נופש לעובדים עם המון פעילויות כגון פענוח כתבי חידה, סדנאות בישול על ידי העובדים, הפלגות, מסעדות שוות, ביקור במקומות מותאמים אישית למשתתפי הטיול או למישהו ספציפי מהמשתתפים, לחוות מקומות מוכרים שהם חובה בכל טיול באזור מסוים בצורה שונה ומסעירה במיוחד וכן הלאה.

נופש לעובדים זו משימה מורכבת ומאגרת, כאן יש צורך להתאים באופן מדויק את צביון הנופש הפעילויות והאטרקציות לעובדים, חשוב לדאוג שהעובדים יקבלו את התנאים הטובים ביותר, במלונות המפנקים ביותר ויזכו לחוויות ולאטרקציות המעניינות ביותר. בניגוד לחברות תיירות אנו כחברת הפקה לא מספקים לכם רק היסעים ומלון אלא מתכננים בצורה מפורטת את הנופש בצורה המדויקת ביותר ובסטנדרטים הגבוהים ביותר עם מחשבה מעמיקה ומקוריות. לצורך הצלחת הנופש לעובדים אנו נעזרים במדריכי ובמורי טיולים מנוסים, ספקי אטרקציות ותוכן וצוותים מקצועיים של אנשי בידור ואמנים.

נופש מאורגן לעובדים

חברת הפקה האירועים עירון אשר תפיק עבורכם נופש לעובדים תספק מענה הכולל את כל מרכיבי הנופש, לרבות עיצוב קונספט, עיצובים, מיתוגים, טיסות, מלונות, אירוע מגבש אחד או יותר, סיורים והמון אטרקציות, הצוות שלנו ינהל עבורכם את הרישום בהגעה, תכנון קפדני של תכנים בדרך אל, בזמן השהות ובדרך חזור, צוות המפיקים שלנו מיומן ומנוסה בתכנון נופשים לעובדים ובני משפחותיהם בארץ ובחו"ל מכל הבחינות וההיבטים, תפירה אישית של נופשים וטיולים וידע במגוון סגנונות נופש וטיול.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים