טלפון משרד: 077-5534501

מסיבת פורים לעובדים

מסיבת פורים לעובדים אולי הפנינג פורים משגע לילדים ולהורים? לחברת ההפקה של עירון הפקת אירועים לחברות וארגונים יש המון רעיונות מדליקים לאירוע הפורים של חברתכם, אנו מנוסים בהפקת אירועי פורים ונפיק לכם אירוע פורים משגע ובלתי נשכח.

אחרי אין סוף אירועים מנצחים לחברות וארגונים אנו כבר יודעים איך יראה אירוע הפורים של חברתכם, כמו בכל שנה חברות וארגונים ברחבי הארץ חוגגים מסיבות ואירועי פורים לעובדים במתכונות ובאופנים שונים, אנו נפיק נעצב לכבודכם את המתחם בו ייערך אירוע הפורים כולל עיצוב מרשים בכניסה לאירוע וצוות קבלת פנים עליז ומבדר אשר יקבל את פני אורחים פורים וכל מה שנחוץ לאירוע פורים מנצח ומבדח.

הפקת פעילות הפנינג פורים במשרדי החברה או המפעל

הכולל עיצוב מתחם האירוע לאווירת פורים לצבעי לוגו החברה ולאפשרויות התלייה וההצבה במקום האירוע, צוות ההפקה ידאג לתפריט מפנק הכולל בר שתייה מוסיקה שמחה, צוות רקדניות ושחקנים בתלבושות צבעוניות ונצא להפנינג ביום מלא בחוויות בו יופעלו מגוון עמדות חווייתיות בהן יוכלו העובדים לעבור ולהנות.

מסיבת פורים לעובדים

את מסיבת הפורים שלכם לא תרצו לשכוח זו ההזמנות שלכם להיות יצירתיים ומקוריים בשלל תחפושות מקוריות כל חזון שיש לכם עבור מסיבת הפורים שלכם אנו נדע להפוך למציאות, הדבר יתבטא לבסוף בחגיגה מהנה ומבדרת שתגרום לכולם להצטער על כך שפורים מגיע רק פעם אחת בשנה.    

הפנינג לילדים ולהורים

הפנינג שכזה אותו ניתן לקיים אצלכם בחברה ו/או בלוקיישן נבחר ומאפשר להורים העובדים לחגוג עם ילדיהם מסדר לילדים תעסוקה בחופש ויוצר עבור העובדים וילדיהם חוויה פורימית משפחתית ייחודית במקום העבודה.

להפנינג משפחות יש מגוון אופציות מנצחות נתחיל בקונספט אותו אנו רוצים להעביר אפשר לקיים אירוע בסגנון של  שודדי-ים הכולל שחקנים,עיצוב מדליק ו"קפטן" שמנחה תחרות תחפושות, קונספט מדליק שאנו מאוד אוהבים להפנינג פורים הוא קרקס הכולל: מתחם מתנפחים לקטנטנים, מתנפחים לנוער ומתנפחים אתגריים לכלל האורחים,מתחם יריד הכולל עמדות מדליקות, מתחם משחקי שולחן ועמדות מולטימדיה, עמדות אמנים-קריקטורות, שזירת צמות, קעקועים, איפור ועוד המון אופציות שמאפשרות הנאה של שעות ממגוון גדול של הפעלות ומתקנים.

המלצתנו החמה-חג הפורים הוא חג שמביא אתו הרבה שמחה לארגון או לחברה, לכן כדאי לכלול אותו בתכנית האירועים השנתית ולתקצב את האירוע בצורה מכובדת כך שיהיה מרשים ומפנק.

צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 לאירוע פורים מנצח, או שלחו הודעה ביצירת דף הקשר.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים