טלפון משרד: 077-5534501

מסיבת חברה

מסיבת חברה מקיימים עם חברת הפקה מובילה ומנוסה בעלת חשיבה מקורית השמה לה למטרה ליצור מסיבות חברה בעלי גוון ייחודי, צעיר ומרענן. קהל לקוחותינו נהנה מיחס אישי מתמיד, שירות אישי וחם,מענה ופתרון מיידי וזריז תוך כדי המסיבה.

הפקת מסיבת חברה

הפקת מסיבת חברה מצריכה תכנון מושכל ארגון יעיל והפקה יצירתית ומקורית. על מנת להבטיח הפקה מושלמת של מסיבת חברה תיעזרו בצוות המפיקים המנוסה של חברת ההפקה "Eron-events productionsשצברו ניסיון בתכנון והפקת מסיבות חברה הליך הפקת המסיבה קפדני ופרטני הכולל ירידה לפרטים הקטנים ביותר. מניסיוננו בהפקת מסיבות כל הפקה של מסיבה דורשת תכנון מוקדם של העיצוב והדקורציה, תאורה וסאונד, בניית תשתיות וכמובן צוות הפקה מנוסה. ביום האירוע אתם יכולים להיות בטוחים שצוות המפיקים של "Eron-events productions" נמצא לצדכם ואתכם על מנת להבטיח הפקה מושלמת.

מסיבת אירוע חברה

 בחברת  "Eron-events productions" מבינים את האתגרים ואת אילוצי הזמן הכרוכים בהפקת מסיבת חברה ולכן לא משאירים דבר ליד המקרה, המסיבה שלכם מתוכננת החל משלב הגיבוש הקונספטואלי ועד המסיבה עצמה. אנו מלווים אתכם משלב הרעיון ועד לסיום המסיבה, מטפלים מאחורי הקלעים בכל הפרטים הקטנים כדי שהמסיבה שלכם תתקיים ללא תקלות. אצלנו כל הפקה "נתפרת" כמלאכת מחשבת תוך שימת דגש על יצירתיות ומקוריות, כל אירוע מותאם ללקוח עפ"י מטרות ויורד עד לרמת ביצוע של הפרטים הקטנים ביותר, צוות החברה אדיב ושירותי ובונה את המסיבה שלכם במרב היצירתיות תוך שיתוף פעולה עם הספקים האיכותיים ביותר בארץ המקפידים על סטנדרט גבוה ומתמודדים עם כל שינוי כדי שהכול יעבוד מצוין וללא תקלות ועומדים בלוחות זמנים תוך כדי חיוך רחב.

מניסיוננו הרב אנו יודעים כי הצלחת מסיבת חברה נמדדת בקונספט מקורי ומנצח, מסיבה אשר נבנית בקפידה ובמקצועיות אך לא תיצמד לקונספט ברור ומדויק תאבד את ערך החוויה ועתידה להיכשל. צוות ההפקה והתכנון המקצועי של "Eron-events productions" המתמחה כבר שנים בהפקת מסיבות חברה בהם מגע היד הייחודי שלנו ניכר בכל פרט ופרט יתכנן ויעצב את המסיבה כך שיישאר חותם על אורחיכם ולקוחותיכם. גישת העבודה ותפיסת העולם שלנו דוגלת במקצוענות וביצירתיות, ניסיון וידע והכי חשוב-אהבה להפקה מתוך תשוקה ליצירת רגעים בלתי נשכחים וקריאטיבית תוך יכולת ארגון והפקה ומיומנויות תפעול ושליטה באנשי מקצוע רבים.אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בטלפון 077-5534501 או באמצעות טופס יצירת הקשר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם רעיון מנצח למסיבה שלכם. 

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים