טלפון משרד: 077-5534501

ימי כיף

ימי כיף לחברות וארגונים עם תכנים שווים מקיימים רק עם חברת הפקת האירועים עירון, לצוות החברה ניסיון וידע של 30 שנה ונפיק לכם יום כיף משגע לפי דרישה ובהתאמה מלאה לפי צורכי החברה.

ימי כיף לעובדים

ימי כיף מהווים את אחת האטרקציות החשובות בעבור העובדים שלכם ונחשבים ללא פחות מקריטיות עבור הצלחת החברה שלכם הם לא רק מייצרים מנוחה וגיבוש בקרב העובדים אלא תורמים באופן ישיר לשיפור התפוקה והנאמנות שלהם לארגון שלכם, עובד שמשקיעים בו הוא עובד טוב יותר, בעל מוטיבציה גבוהה יותר ובעל חיבור עמוק יותר לארגון אותו הוא מייצג, ימי גיבוש ייחודיים יעזרו ליצור אינטראקציה בין עובדים ויחזקו את עבודת הצוות ותחושת שייכות לחברה, מניסיוננו אנו ממליצים להקפיד על אווירה מהנה על מנת שהעובדים יראו בהם ימים של כיף ולא מטלה או "תיק" אשר נכפה עליהם, ימי כיף וגיבוש מושקעים יותר הם סימן להשקעת החברה בעובדים. במילים אחרות ולא מכובסות ימי גיבוש מושקעים מאותתים לעובדים כי החברה שלהם מעריכה אותם ורואה בהם חלק חשוב מהדרך לשגשוגו והצלחתו. בכדי לעשות זאת צריך "לצאת מהקופסה" ולחשוב על משהו אחר אותו "משהו אחר" הוא זה אשר עושה ההבדל מעוד "יום גיבוש" ליום גיבוש שעושה וואו, הכל תלוי בכם, בתקציב ביעדים ובדרישות שתציבו לנו, צוות המפיקים  שלנו ידע להקשיב לכם, להציע ולתכנן יחד אתכם, יום גיבוש מרגש ושווה שהעובדים יזכרו לטובה ולאורך זמן. 

ימי כיף לחברות

הפעילויות והאפשרויות הנן רבות ומגוונות ואנו נדאג לארגן לכם פעילות של יום גיבוש עם המון FUN ויצירת חוויה מקסימלית מהנה ומגבשת בשילוב התכנים המתאימים ביותר למטרות לצרכים ולתרבות הארגונית של חברתכם. אנו מקדישים תשומת לב לכל הפרטים קטן כגדול  כך שתוכלו להירגע ולהנות יחד מיום גיבוש משגע מחוץ למשרד וליצור חוויה משמעותית ומגבשת לעובדים, אנו מתחייבים להתאים את התכנים המתאימים והמדויקים ביותר עבור העובדים שלכם, צרו קשר בטלפון 077-5534501 ונבנה גם לכם יום כיף מהנה מנצח ובלתי נשכח.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים