טלפון משרד: 077-5534501

חתונת שטח

 חתונת שטח היא הפקה מורכבת ושונה מחתונה סטנדרטית ומכל מה שהכרתם, צוות ההפקה שלנו עתיר ניסיון בתחום ההפקות וידאג לממש את החלום שלכם -כי חתונת שטח עושים רק עם חברת הפקה מובילה.

הפקת חתונת שטח

חתונת שטח תהפוך לשיחת היום אם תצליחו לספק לאורחים שהגיעו לחתונה ערך מוסף, בעזרת צוות ההפקה של חברת הפקת החתונות “ERON-EVENTS PRODUCTIONS” תוכלו להפוך כל פיסת טבע למתחם מושלם ליום החתונה, צוות ההפקה שלנו מתמחה החל מבחירת לוקיישן לחתונה הקונספט והעיצוב וכל זאת תוך התאמה לתקציב החתונה ועד לכלל הפתרונות הלוגיסטיים הדרושים לקיומה של חתונת שטח.

כל אדם שאי פעם ניסה להרים חתונה לעצמו או לאדם אחר שהוא אוהב הגיע למסקנה כי זה פשוט גדול עליו בכמה מידות וכי יש יותר מדי פרטים לחשוב ולהתעסק בהם ולארגן אותם לאדם אחד. אל תרגישו רע, זה טבעי! אמנם יש אירועים קטנטנים שניתן לקיים לגמרי לבד, ולבקש מאחותך להביא בירות קרות, מהשכן שייקנה פיצוחים ומאשתך שתדליק את הטלוויזיה על ערוץ הספור אבל אנחנו לא מתכוונים לאירועים האלו, אנחנו מתכוונים לאירועים הגדולים של החיים, אלו שמעלים לחלוחית בעין והתרגשות גדולה בלב גם שנים לאחר שהם מתרחשים, אלו אותם אירועים שייחרטו בזיכרונם של האורחים ולא יישכחו למחרת אחרי הקפה של הבוקר. אירועים מסוג כזה גדולים ומוצלחים נערכים בעזרת חברת הפקת חתונות שטח על מנת לייצר חתונה בלתי נשכחת.

ארגון חתונת שטח מחייבת מקצוענות

לא בכדי הפכה האפנה הזו של הפקת חתונות שטח למקצוע רציני הנלמד במוסדות לימוד שונים בצורה מקצועית ויסודית, כבר לא מדובר בטרנד חולף אלא בתורה שלמה עם חוקים של ממש. כאשר מפיקים חתונת שטח ישנם נתונים שצריך להתייחס אליהם ולתת עליהם את הדעת כגון מזג האוויר הצפוי באזור שבו אמורה להתקיים החתונה, מהן המגבלות הפיזיות במקום ואיך הם אמורים להשפיע על סגנון ואופי החתונה. תחום הפקת החתונות עבר במהלך השנים התמקצעות ברמה כזו שכיום ניתן להגיע לחתונה וממש לחוש איזו חברת הפקת חתונות בשטח אחראית על החתונה על פי פרמטרים שונים. 

מה נדרש על מנת לקיים הפקת חתונת שטח

לפני הכול, אנו נדרשים לדעת להקשיב לזוג ניתן ולהבין על מה הם חולמים, מה חשוב להם שיתבצע בעזרתו ומה הם לא מוכנים שיקרה בחתונה שלהם ולדעת לכבד את הרצונות והצרכים שלכם לעתים אנו נדרשים להיות קשוחים ולדעת לומר בביטחון לזוג במידה והגזימו, או במידה והם מבקשים חתונה שלא תתאים לצרכי האורחים שלהם. אנו צריכים לדעת מה ראלי ומה בלתי אפשרי לביצוע על מנת למנוע מפחי נפש של הזוג, לאחר שיושבים ביחד אנו מתחילים לבנות את הקונספט הכללי של החתונה ולטוות לאט את התמונה כולה תוך חשיבה על הפרטים הקטנים.

חברת הפקת חתונת שטח למעשה לוקחת לידיה את כל תהליך תכנון ובניית החתונה דרך הרכבת הפאזל השלם של בעלי המקצוע השונים ועד לווידוא בשטח כי כל בניית החתונה עומדת בציפיות ומשמשת מופת של הפקת חתונת בטבע לכל הנוכחים, החברה תיקח על עצמה את כל האחריות לתכנון ולביצוע ותעניק לזוג שקט נפשי הכרוך בידיעה כי הכול מתנהל על פי שאיפותיהם: החל מאיתור מקום לחתונה, דרך משא ומתן עם בעלי מקצוע, בנייה של תכנית אמנותית, תיאומים וסגירת קצוות ועד לניהול החתונה עצמה,אז אם גם אתם מעוניינים הפקת חתונת שטח מקצועית וללא פשרות פנו אלינו עוד היום בטלפון 077-5534501 וצוות החברה ישמח לעמוד בכל עת.

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים