טלפון משרד: 077-5534501

חתונות שטח

חתונות שטח במדבר או בים אל מול שקיעה, ישנן אפשרויות רבות למקומות לחתונה בשטח, בין אם זו חתונה  אינטימית וקטנה בחצר האחורית של הבית ובין אם זו חתונה גדולה בכל מקום מיוחד בטבע בכל לוקיישן שתבחרו אנחנו נדאג לשאר עם מגוון רב של לוקיישניים לחתונות ובהם חופי ים, כרמים, מטעי זיתים ווילות יוקרתיות ברחבי הארץ.

חתונות בשטח זהו אירוע מיוחד ובלתי נשכח, לא עוד חתונה משעממת ורגילה באולם אירועים סטנדרטי אלא משהו ייחודי שישאיר חותם וזיכרון בלתי נשכח. לשמחתנו מזג האוויר הנפלא בישראל מאפשר לקיים חתונות טבע ברוב ימי השנה ובמגוון רחב של לוקיישנים על חוף הים, בחצר בקיבוץ, ביקב, בספארי, בנופים מדבריים של ים המלח והערבה ואפילו בחצר של וילה יוקרתית. נכון שהקסם של הטבע מבטיח ליצור רקע מדהים ליום החתונה שלכם אך צריך לזכור כי הפקת חתונות שטח מורכבת מלוגיסטיקה לא פשוטה בשל תנאי השטח המורכבים, אולם עם צוות המפיקים שלנו שמתמחה בהפקת חתונות בשטח אנו נהפוך כל פיסת טבע ברחבי הארץ למתחם המושלם ליום החתונה שלכם תוך התחשבות בצרכים שלכם החל משלב תכנון  החתונה ועד לסיום הקיפול והחזרת השטח למצב בו קיבלנו אותו, בדרך נציע פתרונות יצירתיים ובאופן כללי נהפוך את החתונה בשטח לחוויה בלתי נשכחת.

הפקת חתונות שטח עם הטובים ביותר

צוות המפיקים שלנו אחראי על תכנון והפקת חתונת שטח ובכלל זה סקיצות של השטח, צוות הקמות מיומן ומנוסה, הכוונת סדרנים וסידורי חנייה, עיצוב וסידורי הפרחים החופה ומקומות הישיבה, שירותי צילום ותיעוד החתונה, בחירת תפריט מדויק נכון, סידורי מקומות הישיבה בשטח, תדרוך צוות המלצרים, זמני יציאת מנות האוכל וסדר השמעת המוזיקה. כמובן שבכל שלבי תכנון החתונה אנו מתייעצים עם הזוג ומתכננים את החתונה בשטח על פי דרישותיכם רצונותיכם ובהתאם לתקציב שהוגדר מראש.

ארגון חתונות שטח עם הצוות המנצח של עירון הפקת חתונות 

אתם לקוחותינו זוכה ונהנה משירות כולל המטפל בכל צורכי החתונה תוך הקשבה מלאה לכל דרישותיכם ולרצונותיכם תוך דאגה לפרטים הקטנים והגדולים וכל זאת במטרה אחת להביא אתכם ליום החתונה במינימום התעסקות ובמקסימום שקט נפשי בתהליך ושביעות רצון במהלך ותוך כדי החתונה. שנות הפעילות הרבות של החברה והמון חתונות שטח סיפקו לנו ניסיון ויכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר אשר אתם כלקוחותינו נהנים מהם ביום החתונה שלכם, בזכות ניסיון מקצועיות מוניטין  אנו נפיק עבורכם חתונת שטח שתתאים לדרישותיכם ותישמר בזיכרונכם וזיכרון אורחיכם כחוויה מיוחדת, כי ההשראה לכל חתונות שטח היא אתם ההפקה והדאגה לפרטים הגדולים והקטנים היא האחריות שלנו, אז צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ואנו נפיק גם לכם חתונת שטח בלתי נשכחת. 

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים