טלפון משרד: 077-5534501

חתונה בשטח

חתונה בשטח הנה הפקה מורכבת הדורשת צוות של מקצוענים וידע רב בהפקת בחתונות בטבע,לחברת הפקת החתונות "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" הניסיון והכלים להפיק לכם חתונה מנצחת בשטח, אחרי הפקת אין ספור של אירועים בשטח נפיק גם לכם חתונה משגעת עליה חלמתם.

הפקת חתונה בשטח פתוח

חתונה בשטח פתוח הפכו להיות יותר ויותר פופולריות במהלך השנים האחרונות, שכן זוגות המתחתנים החלו להתעייף מחתונות שמתקיימות באותם אולמות עם אותו האוכל ואותה התאורה והתפאורה. זוגות מחפשים ליצור את רגעי הקסם שלהם באווירה פרטית קצת אחרת, אלו הרוצים אירוע מיוחד וייחודי אשר "נתפר" בדיוק לפי המידות שלהם ומעניק לבני הזוג את האפשרות לבחור בעצמם את הפרטים הגדולים והקטנים לחתונה שלהם. אולם בניגוד לגני או אולמות אירועים שם לרוב הכל כבר עומד ומוכן לחתונה, בחתונה בשטח הדמיון באמת הוא הקובע. מניסיוננו בהפקת חתונה בשטח כל הפקה של חתונה בין אם חתונה בטבע ובין אם לא דורשת תכנון מוקדם, אולם הפקת חתונה בשטח דורשת זאת שבעתיים. השטח הפתוח מציב הרבה בעיות ומגבלות עליהם ניתן להתגבר בקלות באמצעות תכנון נכון וצוות הפקה מנוסה, כחברת הפקה עלינו לרדת לפרטים הקטנים ביותר ולחשוב על כל רגע ורגע בחתונה שלכם מספר חודשים מראש.

אירוע חתונה בשטח

צריך לזכור כי בחתונה בשטח יש לא מעט בירוקרטיה שקשורה בהיתרים להשתמש בשטח או במרחב, ובהמון מקרים גם צריך להפוך שטח ריק למקום שיכול להכיל מאות חוגגים, להיות נגיש להם וגם לספקים ושהכול יזרום יתקתק ויהיה בתקציב כפי שסוכם.

צוות חברת ההפקה "Eron-events productionsמתמחה בהפקת חתונות בשטח ברחבי הארץ בהן צברנו המון ניסיון,  אנו נתכנן את החתונה שלכם נכיר את השטח ואת המגבלות והיתרונות ונתכנן יחדיו את כל הפרטים תוך התחשבות בצרכים שלכם ושל האירוע החל משלב התכנון ועד לסיום הקיפול והחזרת השטח במצב ההתחלתי, בדרך נציע פתרונות יצירתיים לחתונה ובאופן כללי נהפוך את החתונה בשטח לחוויה שרציתם אותה לא תרצו לשכוח, אז אם אתם רוצים חתונה אחרת צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ונפיק לכם חתונה בשטח בדיוק כפי שרציתם.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים