טלפון משרד: 077-5534501

חתונה בחצר הבית

חתונה בחצר הבית זו חוויה מיוחדת, אבל הפקת חתונה בחצר הבית לבד ללא חברת הפקת חתונות אינה משימה קלה לכל אחד ועל אחת כמה וכמה למי שאינו מנוסה בהפקת חתונות, לחברת ההפקה שלנו יכולות מקצועיות וניסיון מוכח בהפקת חתונות בחצר הבית, חתונה שכל האורחים שלכם לא ישכחו אותה המון זמן אחרי שתסתיים החתונה שלכם.

הפקת חתונה בחצר הבית

חתונה בחצר הבית אידאלית בעבור זוגות המחפשים רעיון מיוחד ליום החתונה שלהם כי כבר ידוע שחתונה בחצר הבית מעניקה הרגשה אישית וחמימה יותר, הרגשה של מקום מוכר ונעים ושל פינה שקטה ורגועה, תחשבו חתונה בחצר הבית  מקום שבו אתם "מרגישים הכי בבית" תרתי משמע, מקום שמחובר אליכם הכי הרבה ולפעמים אף המקום ממנו הגעתם למעשה קל מאוד להפיק חתונות בחצר הבית בעזרת העיצוב והארגון הנכון ניתן להפוך את חצר הבית שלכם לגינה קסומה ומזמינה שתכיל את היום המיוחד והאישי שלכם. אולם הפקת חתונות בחצר דורשות המון תמרון בין נותני שירותים שונים שרק צוות הפקה מקצועי וקפדן יכול לתת לכם מענה ולכל צורך שמתעורר לפני אחרי ותוך כדי החתונה כדי שהחלום ייהפך למציאות, כמו כל חתונה שאנו מפיקים נבין את החצר ואת המגבלות והיתרונות ונתכנן יחד את כל הפרטים תוך התחשבות בצרכים שלכם  וניצור "יש מאין" אצלכם בחצר.

לחברת ההפקה עירון יכולות מקצועיות וניסיון מוכח בהפקת חתונה בחצר הבית, צוות המפיקים אחראי על תכנון החתונה שתתקיים אצלכם בחצר ובהם: סקיצות של חצר הבית, צוות הקמת תשתיות ובכלל זה חשמל ושירותים, סידורי חנייה וצוות סדרנים, עיצוב וסידורי הפרחים השולחנות והחופה, תיעוד החתונה והשכרת שירותי צילום, בחירת התפריט שילווה את החתונה, סידור מקומות הישיבה בחצר הבית, הדרכת צוות המלצרים והעובדים, זמני יציאת מנות האוכל, באיזו שעה תתקיים קבלת הפנים החופה וסדר השמעת המוזיקה. בזכות מקצועיות וניסיון אנו נפיק עבורכם חתונה בחצר הבית שתתאים לדרישותיכם ותשמר בזיכרונכם כחוויה מיוחדת עוד ימים רבים, זכרו כי חתונה בבית זהו פרויקט מורכב  שאתם נכנסים אליו אבל לא יודעים איך לצאת ממנו, על מנת שיום החתונה שלכם יהיה הצלחה מסחררת ולא כישלון חרוץ צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ונבנה גם לכם חתונה בלתי נשכחת. חושבים להפיק חתונה על הים? צרו איתנו קשר

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים