טלפון משרד: 077-5534501

חתונה בחוף

חתונה בחוף הנה הפקה מורכבת הדורשת ניסיון וידע רב בהפקת אירועים, חתונה על חוף הים היא כמו חלום וחוויה ייחודית   אשר דורשת הכנות לוגיסטיות מורכבות רבות מחתונה סטנדרטית, פנייה לחברת הפקת החתונות המובילה "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" תממש את החלום שלכם לחתונת חוף בלתי נשכחת.  

חתונה קטנה על הים

חתונה בחוף היא הדובדבן שבקצפת בכל הקשור לעולם החתונות, ואף אורח שהיה נוכח בחתונה שלכם לא ישכח את החוויה שנים רבות. לשמחתנו מדינת ישראל בורכה בעשרות קילומטרים של חופי ים קסומים ומבודדים עם נופים מרהיבים ושקיעות שבהם ניתן לקיים חתונה משגעת, אולם ארגון והפקת אירועים בים איננו משימה פשוטה כלל. צוות "Eron-events productions"מתמחה בהפקות אירועים בים המצריכים אישורים והיתרים מיוחדים, אנו יודעים לשלב בין רמת האירוח והנוחות הגבוהה ביותר לאווירה הקסומה של חוף הים בזכות הניסיון שלנו כחברת הפקות נוכל לבחור ביחד את הקונספט המתאים לחתונה שלכם ונוכל לספק מגוון פתרונות ומגוון רעיונות יצירתיים הדרושים, החל משלב גיבוש הרעיון הראשוני ועד להוצאה לפועל של החתונה עם הצוות המנצח שלנו.

הפקת חתונה בחוף הים

הפקת חתונה בחוף הים דורשת תשתיות לוגיסטיות רחבות, עריכת בדיקה קפדנית של מתחם האירוע ואפיון מדויק של האירוע והאורחים צריך לקחת בחשבון כאשר מקיימים חתונה בים חייבים תכנון נכון של האירוע, תכנון זה חייב להתייחס לאלמנטים ובהם מזג אוויר,כיוון הרוח,כיוון השמש, אזורי ההסעדה,אזורי ההירגעות והאטרקציות, חנייה, קו החוף ועוד גורמים שונים, כאשר אנו מפיקים חתונה על חוף הים אנו דואגים לכל הפרטים הקטנים והגדולים במיוחד על נושא ההגברה,תאורה נכונה מיקום וזוויות נכונות כדי למנוע מצבים של תאורת יתר לצד אזורים חשוכים, שירותים ניידים מפוארים שיתאימו לאירוע החתונה, קייטרינג בעל ניסיון באירועים על הים, חניה בקרבת חוף הים וזאת על מנת שהאורחים לא יצטרכו להתחיל ולפסוע דרך ארוכה עד ההגעה למקום החתונה ובנוסף אנו מוודאים שיש גישה קלה לרכבים של חברת הקייטרינג ושאר ספקי השירות השונים.

 לכם כזוג הנישא אין את הניסיון בהפקת חתונות על הים ואין לכם את הידע הנדרש על מנת להבטיח הפקה מושלמת של חתונה בחוף הים, צרו איתנו קשר טלפוני 077-5534501 ונפיק לכם חתונה רומנטית מיוחדת ומושלמת בחוף הים.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים