טלפון משרד: 077-5534501

חתונה בוילה

חתונה בוילה שונה וייחודית מכל חתונה אחרת, אולם לקיים חתונה בוילה ללא חברת הפקה אינה משימה קלה לכל אחד ואחת, לחברת ההפקה עירון יכולות מקצועיות וניסיון מוכח בהפקת אירועים בוילות, אירוע שכל האורחים שלכם לא ישכחו אותו המון זמן אחרי שתסתיים החתונה.

חתונה בוילה על הים

חתונה בוילה לאירועים מיועדת עבור זוגות המחפשים ליצור את רגעי הקסם שלהם באווירה פרטית אישית ומשפחתית אלו הרוצים אירוע מיוחד וייחודי אשר "נתפר" בדיוק לפי המידות שלהם ומעניק לבני הזוג את האפשרות לבחור בעצמם את הפרטים הגדולים והקטנים לחתונה שלהם, הם בוחרים את סוג ריהוט הגן, את התפריט שיוגש בחתונה, את מיקום החופה רחבת הריקודים ועוד המון פרמטרים חשובים.

חתונה בוילה עם בריכה

אם החלטתם לקיים חתונה בוילה צריך לזכור כי הפקה בוילה מורכבת יותר מבחינה לוגיסטית ותפעולית ובכלל זה עיצוב המקום, הובלת הציוד, אבטחה, הזמנת שירותים ניידים, הדברה, חברת ניקיון, גינון סקיצות, צוות הקמות, סידורי חנייה, עיצוב וסידורי הפרחים, השכרת שירותי צילום, בחירת התפריט, תכנון כניסת החתן והכלה, סידור החופה, סידור מקומות הישיבה, הדרכת צוות המלצרים במקום, זמני יציאת מנות האוכל השונות, באיזו שעה תיערך החופה, סדר השמעת המוזיקה ועוד המון פרמטרים חשובים.

וילה לחתונה

צוות חברת ההפקה "Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים" מתמחה בהפקת חתונה בוילות ברחבי הארץ פרטי בהן צברנו המון ניסיון כך שאם החלטתם שזה מה שאתם רוצים פנו אלינו, אנו נתכנן את האירוע נבין את המקום ואת המגבלות והיתרונות ונתכנן יחדיו את כל הפרטים תוך התחשבות בצרכים שלכם ושל האירוע החל משלב התכנון, כמה אורחים נכנסים בוילה? איך למקם את הדברים כך שיהיה נוח לכולם? ועד לסיום הקיפול והחזרת הוילה במצב ההתחלתי, בדרך נציע פתרונות יצירתיים לבעיות, ובאופן כללי נהפוך את החתונה בוילה לחוויה שרציתם, מעבר לפרטים הטכניים אנחנו לא מתכוונים להגיד לכם איך "צריך" להיות האירוע שלכם- אנחנו רק דואגים שיהיה מוצלח אז צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ויחד אתכם נפיק חתונה בוילה בדיוק כפי שרציתם.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים