טלפון משרד: 077-5534501

חתונה בבית

חתונה בבית זהו תחום ההתמחות של חברת הפקת האירועים המובילה "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" אנו צברנו המון ניסיון בהפקת חתונות בבתים פרטיים ברחבי הארץ ועכשיו בצל הקורונה הפקת חתונה בבית עם מעט אורחים אבל עם שמחה רבה, חייגו אלינו ונבנה אתכם חתונה קטנה בבית למרות נגיף הקורונה ששיבש הרבה חתונות שהיו אמורות להתקיים בקרוב, לצוות ההפקה שלנו המקצועיות הידע והניסיון הנדרשים בכדי לממש לכם את החלום ולהפוך אותו למציאות, פנו אל צוות המקצוענים שלנו ואנו נבנה לכם חתונה בבית ובחצר.

חתונה בבית היא בעלת ערך רגשי סמליות משפחתית שורשית, יש קסם בלקיים אירוע במקום שיש לו משמעות אמיתית עבורכם ולהזמין את האורחים הביתה לחגוג אתכם – אצלכם, תחשבו כמה נעים: חתונה במגרש הביתי שלכם, מקום שבו אתם מרגישים בבית, מקום שמחובר אליכם ישירות ולפעמים אף המקום ממנו באתם, בעזרת צוות המקצוענים של "Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים" ניתן להפוך את החצר לגינה קסומה ומזמינה שתכיל את האירוע המיוחד והאישי שלכם, ועם זאת… הפקת חתונה בבית פרטי היא תמיד עניין מורכב. אחרי הכול רוב הבתים והגינות לא ניבנו בהתאמה להפקת חתונה בפרט ולאירועים בכלל ולכן אנו מתייחסים לאירוע כמו כל אירוע שיוצרים בשטח- רק אצלכם בבית.

להפקת חתונה בבית יש תדמית של אירוע צנוע וביתי, היא בהחלט יכולה להיות כזו– חתונה פשוטה, צנועה ואינטימית. היא יכולה גם להיות חתונה יוקרתית, מפוארת נוצצת ומפנקת. על צביון ואופי החתונה ואת האווירה המבוקשת-אתם תחליטו. כדאי לקחת בחשבון שלפעמים חתונה בבית או בחצר כרוכה בעלויות גבוהות לעתים אפילו יותר מאשר בגן אירועים או אולם סטנדרטי למה? מאחר ויש צורך להביא ריהוט המתאים לגינה, לעצב בעזרת עיצוב עדין ורומנטי באמצעות נגיעות קלות של צבע, פרחים, בדים ופריטי עיצוב ייחודיים, לפרוס תשתיות חשמל ותאורה ומתקני קירור ושירותים ניידים, לבנות הצללה (במידה ומדובר באירוע צהריים) לבנות רחבת ריקודים, שבילי גישה לאירוע ועוד המון פרמטרים שאנו לוקחים בחשבון מניסיוננו העצום בהפקת אירועים.

 בשונה מגן אירועים או אולם חתונות שמפיקים חתונה בבית הכל נמצא תחת השליטה הרצונות והדרישות שלכם, אתם בוחרים את הבר את העיצוב שלו ואת תפריט המשקאות שיוגשו בו, אתם בוחרים את תפריט הקייטרינג ואת סוג הריהוט שיהיה בחתונה ולכן לא תצטרכו להתפשר על שום דבר בהפקת החתונה שלכם. יתרון נוסף שבתכנון חתונה בבית זאת העובדה שלרוב אין צורך להשקיע בעיצוב החתונה בשונה מחתונה רגילה המתקיימת באולם אירועים, לרוב לחצר הבית ישנו פוטנציאל עיצובי טבעי ולכן במקום להשתמש בזרי פרחים המייקרים את עלות האירוע אפשר פשוט להוסיף אלמנטים עצוביים ופריטים או כל דבר אחר. אנו בחברת הפקת החתונות "Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים" צברנו המון ניסיון בהפקת חתונה בבית ובחצרות ברחבי הארץ כך שאם החלטתם שזה מה שאתם רוצים פנו אלינו, אנו נתכנן את החתונה נבין את המקום ואת המגבלות והיתרונות ונתכנן יחדיו את כל הפרטים תוך התחשבות בצרכים שלכם ושל החתונה החל משלב התכנון, כמה  אורחים נכנסים בגינה או בבית? איך למקם את הדברים כך שיהיה נוח לכולם? ועד לסיום הקיפול והחזרת הבית במצב ההתחלתי (או טוב יותר…) בדרך נציע פתרונות יצירתיים לבעיות ספציפיות בנושאים השונים ובהם חשמל, מים, מטבח, תאורה,הגברה ואקוסטיקה, הצללות, רחבה, תיחומים, חניה, שירותים ועוד המון פרמטרים חשובים. ובאופן כללי נפיק לכם חתונה בבית כפי שרציתם, מעבר לפרטים הטכניים אנחנו לא הולכים להגיד לכם איך "צריכה " להיראות החתונה שלכם- אנחנו רק דואגים שתהיה מוצלחת.

אנחנו נלווה אתכם מהצעד הראשון ועד לקיפול אחרון השולחנות, נעזור לכם להפיק חתונה בבית בהתאם לתקציב שלכם, לעצב אותה לפי ראות עיניכם, ולנהל אותה כך שהכול יעבור באופן החלק ביותר ,אז חייגו 077-5534501 ונשמח להגיע ולראות את הבית שלכם– לכם זה יעלה רק בקפה.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים