טלפון משרד: 077-5534501

חוף לאירועים

חוף לאירועים פרטיים חתונות ואירועים עסקיים ימי כיף וגיבוש עם המון פעילויות ספורט ימי ומגוון פעילויות ואטרקציות בהפקה המותאמת אישית על ידי צוות הפקת האירועים של עירון הפקות אירועים המנוסים והמקצוענים באירועים בחוף הים.

חוף ים לאירוע

חוף לאירועים פרטיים חתונות בר ובת מצווה, צוות הפקת האירועים שלנו יבנה לכם את האירוע בים בהתאמה מלאה אשר תכלול את כל מה שאתם יכולים לחלום עליו, הייחוד שלנו מתגלם בחשיבה השונה שלנו, אנחנו חושבים בראש ובראשונה עליכם ועל רעיון ייחודי לאירוע שלכם. החלום, הרעיון והחזון יצאו לפועל בצורה המקורית, המפתיעה והיצירתית ביותר.

הפקת אירועים בחוף הים

חוף לאירועים בו ניתן לקיים אירועי חברה בים, ימי גיבוש ומסיבות חברה חתונות בר ובת מצווה כולם יכולים להתקיים על חוף ים רק אם מקיימים אותם עם חברת הפקת אירועים מובילה ומנוסה, על מנת לקיים הפקת אירוע בים צריך לקחת בחשבון שמדובר באזור עם חול ורוחות חזקות ונגישות שלפעמים לא הכי נוחה, לצורך כך יש לקחת בחשבון משתנים רבים ולבצע את ההתאמות הדרושות אשר אינן מוכרות למפיקים ללא ניסיון באירועים מסוג זה. למרות ניסיון של למעלה משלושה עשורים, כשמאחורינו הפקות והמון אירועים בחוף הים, האירוע הבא שלכם בחוף בים יהיה בשבילנו ממש כמו האירוע הראשון. מאירוע אינטימי של החברה ועד להפקת חתונה בחוף הים, צוות הפקת האירועים שלנו המנוסה בהפקה של אירועים בחוף הים ילווה אתכם החל משלב בניית האירוע ובחירת הלוקיישן המתאים עבורכם ועד לבחירת ספקים מצוינים המתאימים יודעים ואוהבים לעבוד בתנאי החוף.

 אנחנו נמצאים ומכירים את כל הפרטים באירועים בים ונפיק לכם אירוע משגע ומקסים בחוף הים צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון 077-5534501 או באמצעות טופס יצירת הקשר ונשמח להפוך את החלום שלכם למציאות. צוות הפקה שלנו עומד לרשותכם למן הטלפון הראשון כי ההשראה והחזון לכל אירוע בים היא שלכם, היצירתיות ותפעול האירוע בפועל והירידה לפרטים הקטנים היא העבודה שלנו ואנו רואים בה דרך חיים.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים