טלפון משרד: 077-5534501

הפקת שטח

הפקת שטח זהו תחום ההתמחות שלנו, לצוות המפיקים שלנו הידע הכלים והניסיון להפיק לכם את האירוע בשטח בדיוק כפי שדמיינתם, אנחנו הכתובת להפקות שטח מרשימות עם מערך לוגיסטי וצוות מקצועי מנוסה שמכיר כל מקום בארץ אנו  מגשימים לכם את החלום.

הפקת אירועי שטח

אירוע בשטח הנו פנטזיה של המון לקוחות אשר רוצים ליהנות מהנוף הייחודי והאופייני למקום האירוע שבחרו ולהיות נוכחים באירוע בלתי שגרתי, אולם הפקת שטח הנה משימה לא פשוטה המון מחשבה עומדת מאחורי כל פרט ופרט בהפקה של אירוע שכזה וחשוב לרדת לפרטים הקטנים ביותר כדי שלאורחים שלכם לא יחסר דבר במהלך האירוע. מניסיוננו הפקת שטח מתחילה באיתור מיקום לאירוע והמיקום המושלם הוא כזה שהתפאורה כבר קיימת בכל מה שרואים מסביב. אולם כאשר יוצאים להפקת שטח ישנם נתונים מאוד חשובים שצריך להתייחס אליהם בכובד ראש ולתת עליהם את הדעת. כגון מזג האוויר הצפוי באזור שבו אמור האירוע להתקיים, מהם הנתונים במקום האירוע ואיך הם אמורים להשפיע על אופי וסגנון האירוע.

הפקת חתונות בשטח

בעזרת צוות המפיקים של "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" תוכלו להפוך כל פיסת טבע בתולית למתחם המושלם לאירוח האירוע שלכם בקלות וביעילות וכמובן שאנו נעשה זאת תוך שמקפידים על מקסימום נוחיות לאורחים ועל שמירה מרבית על הטבע מסביב. צוות המפיקים של חברת "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" מוריד מראשכם את הדאגה לשלל הספקים והצרכים של האורחים ושלכם ומתבסס על ניסיון רב בהפקת אירועים בטבע.

לנו היכרות מעמיקה עם הספקים הטובים ביותר בתחום האירועים וכך אנו מבטיחים להתגבר בקלות וביעילות על סוגים שונים של מכשולים שעלולים לצוץ במהלך האירוע. ניתן לומר כי דווקא בגלל האתגרים הרבים הכרוכים בהפקה מסוג זה זוהי שעתם היפה של צוות המקצוענים שלנו אשר מתמחה בנושאים לוגיסטיים רבים ובהם אישורי מהנדס, פוליסות ביטוח, הכרה של השטח, סקיצות, מדידות ועוד.

הפקת שטח זו הפקה שלא כל חברת הפקה מסוגלת להתמודד עם משימה שכזו, ניסיונו הרב הוביל אותנו להמון אתרים מופלאים בהן ניתן לקיים אירועים, בעזרת השירותים שלנו אנו מאפשרים לכם לשבור את הכללים והמוסכמות וליהנות מאירוע ייחודי בשטח שלא ישכח במהרה והכל תוך התאמה מושלמת לחלומות לדרישות ולרצונות שלכם ושל אורחיכם, צרו איתנו קשר בטלפון  077-5534501 והאירוע שלכם יראה אחרת.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים