טלפון משרד: 077-5534501

הפקת נופש

הפקת נופש חברה עושים עם צוות הפקה מקצועי מיומן ומנוסה בעולם התיירות, צוות המפיקים שלנו קיים הפקת נופש ברחבי הארץ והעולם לחברות וארגונים רבים ובכל פעם הותאמה תכנית הנופש לתרבות הארגונית ולצורכי החברה לו יועד הנופש תוך שימת לב וירידה על לפרטים הקטנים ביותר על מנת לתת לעובדים את התמורה המקסימלית שניתן להעניק.

הפקת נופשים בארץ ובחו"ל

נופש חברה מתקיים בדרך כלל פעם בשנה וזאת על מנת לאפשר לצוות העובדים והמנהלים לשבור את השגרה היום יומית וליהנות מחוויות משותפות ואווירה אחרת, הנופש מהווה כלי אפקטיבי ויעיל לגיבוש העובדים וההנהלה דבר שמוביל לקשרים חברתיים, שיתופי פעולה וכמובן ומוטיבציה גבוהה. כיום בכל חברה יודעים שבכדי לשמר את ההון האנושי יש להקפיד על קיום נופש חברה לפחות פעם בשנה, והאפשרויות הן רבות, לכן המון חברות וגופים ממשלתיים פונים אל חברות הפקת נופשים בעלות ניסיון והתמחות בתחום הנופשים לחברות אשר יודעות כיצד להבטיח הפקת נופש חברה  מהנה ומופק ברמה הגבוהה ביותר. נופש חברה יכול להתאים הן לחברה אשר יוצאת במספר מחזורים והן לצוות עובדים קטן ומצומצם או נופש חברה של חברי ההנהלה בלבד, כמו כן, הפקת נופש חברה חייבת להתאים לאופי לדרישות וחזון החברה כך שהעובדים יוכלו ליהנות מנופש מנצח על הצד הטוב ביותר.

 כאשר אנו מציעים הפקת נופש לחברה אנו פורשים מגוון רחב של רעיונות ומגוון של נופשים, ישנן חברות המעדיפות לקיים נופש חברה באתרים מובילים וידועים, טיולים שטח ומים, מוזיאונים ועוד וישנן חברות אשר מחפשות לקיים נופש בטן – גב או נופש הכולל טיולים אתגריים וטיולים מסביב לשעון. למומחי התיירות שלנו ניסיון עשיר בהפקת נופש חברה ואנו בונים עבורכם הפקת נופש חברה הכולל אתרי תיירות חשובים אטרקציות וכיף, השכרת שירותי היסעים, טיסות, ורכבות, מקומות לינה שווים וימי כיף ייחודיים התפורים לנופש, מדריכים מקומיים וליווי מקצועי במהלך הנופש או חבילות "הכל כלול" מותאמות אישית ולמעשה כל עולם הנופשים פרוס לפניכם ואנו בעצם בונים לכם נופש העונה לכל הצרכים והדרישות שלכם לכדי נופש מדהים ובלתי נשכח בארץ ובעולם.

צוות מומחה להפקה וארגון נופש לחברות וארגונים

צוות המפיקים של "Eron-events productions" יוצר עבורכם את הנופש הנכון והמדויק ביותר ומעמיד לרשותכם את מגוון הכלים חברת להפקת נופש בארץ ובחו״ל, חברת ההפקות מתמחה במגוון רחב של נופשים ובהם הפקת נופש חברה בחול, הפקת נופש לחברה, הפקת נופש לחברה בישראל ועוד מגוון רחב של שירותי הפקת נופשים, אנו נבנה עבורכם נופש לעובדים פינוק והמון FUN. אז גם אתם מעוניינים בנופש  ללא פשרות צרו קשר 077-5534501 ואנו נבנה עבורכם נופש לעובדים דרך גיבוש הנופש המסלול והתכנית לנופש מגבש ומהנה בשילוב התכנים המתאימים ביותר לצרכים ולתרבות הארגונית של חברתכם.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים