טלפון משרד: 077-5534501

הפקות בחוף

הפקות בחוף זאת המומחיות שלנו, אצלנו כל אירוע בחוף נתפר כמלאכת מחשבת תוך שימת דגש על יצירתיות ומקוריות, כל בניית אירוע בחוף  מותאם בדיוק מושלם למזמין ואנו יורדים עד לרמת ביצוע של הפרטים הקטנים ביותר, צוות החברה אדיב ושירותי ובונה את האירוע שלכם בחוף הים במרב היצירתיות ובשיתוף פעולה עם הספקים האיכותיים ביותר בארץ. 

הפקות בחוף זהו תחום מורכב בענף הפקות האירועים והפקה בים זהו אחד האתגרים הכי קשים לביצוע, יחד עם זאת את האירוע שלכם בחוף הים אף אורח לא ישכח שנים רבות. לשמחתנו לישראל המון חופי ים קסומים מבודדים עם נופים מרהיבים החל מראש הנקרה ועד לחוף זיקים  שבדרום, חופי הכנרת המקסימים וכמובן חופי אילת שנראים כמו בסרט מרהיב שבן ניתן לקיים הפקות בחוף. על מנת לקיים הפקות בחוף נדרש ידע מקצועי ניסיון קודם ושליטה בהמון ספקים ובכל רכיבי ההפקה וזאת על מנת להביא להצלחת האירוע בחוף, המורכבות הרבה של הפקות בחוף היא עניין למקצוענים בלבד וצוות הפקת האירועים המנצח שלנו אכן עונה להגדרה הזו, הצוות מיומן בחשיבה מקורית אשר נצבר בהמון הפקות בחוף, אנו מתכננים את האירוע בצורה יסודית ומקצועית, תכנון זה מתייחס לגורמים רבים ובהם כיוון השמש הרוח, מזג האוויר, דרכי גישה לחוף, מקומות ההסעדה ומיקום המזנונים, אזורי ההירגעות ורחבת הריקודים, מיקום קבלת הפנים והחופה (במידה ומדובר בחתונה), חנייה לאורחים וצוות ההפקה ושאר הספקים, קו המים ועוד המון גורמים שונים. כאשר אנו מקיימים הפקות בחוף אנו דואגים לכל הפרטים הקטנים והגדולים ובהם ההגברה, מיקום וזוויות נכונות של התאורה בכדי למנוע מצבים של תאורת יתר לצד אזורים מוחשכים, קרונות שירותים ניידים מפוארים שיתאימו לאירוע ובכלל זה קרון לבעלי מוגבלויות במידה ונדרש, קייטרינג עם ניסיון באירועים על חוף הים, חניה בקרבת החוף בו מתקיים האירוע וזאת על מנת שהאורחים ובמיוחד המבוגרים לא יצטרכו לפסוע דרך ארוכה עד ההגעה לחוף וכמובן צוות סדרנים מנוסה להכוונה, בנוסף אנו מוודאים שיש גישה קלה לרכבים של כל הספקים שחלילה לא ישקעו בחול ויגרמו לעיכובים עוד בשלב ההקמות.

לצורך הפקות בחוף הים נדרש ידע מקצועי ניסיון קודם ושליטה בהמון ספקים ובכל רכיבי ההפקה וזאת על מנת להביא להצלחת האירוע. המורכבות הרבה של הפקות בחוף הים היא עניין למקצוענים בלבד הצוות שלנו מיומן בחשיבה מקורית אשר נצבר בהמון אירועים בים אנו מתכננים את האירוע בצורה יסודית תוך שיתוף פעולה עם כל הגורמים ובהם הרשויות ומהנדסי בטיחות. אין ספק כי אירוע בחוף הים זה כמו חלום וחוויה מהסרטים אבל לקיים אירוע בחוף הים ללא חברת הפקות בים יכול להיות חלום רע מאוד, אחרי המון אירועים שקיימנו בים והמון לקוחות מרוצים הגיע הזמן שגם אתם תיהנו ותקבלו אירוע בחוף מנצח וללא תקלות, צרו קשר בטלפון 077-5534501 ונפיק גם לכם אירוע חוף בלתי נשכח.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים