טלפון משרד: 077-5534501

ארגון נופש

ארגון נופש חברה מוצלח הוא כזה הגדוש בפעילויות ואטרקציות ומנוהל על ידי חברת הפקת נופשים לחברות וארגונים, החל משלב הרעיון אנו יוצרים עבורכם נופש חברה נכון ומדויק ביותר ומעמידים לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים דרך גיבוש המסלול והתכנית לנופש החברה. 

ארגון נופש חברה לעובדים

ארגון נופש חברה הנו האירוע הגדול לו מצפים העובדים במשך כל השנה, אולם ארגון נופש חברה דורש מקצועיות שהולכת יד-ביד עם הקשבה, שירות אישי לצד תכנון מוקפד הבונה את הרגעים שהופכים לזיכרונות, ארגון נופש מוצלח מתחיל בתכנון של פרטי הנופש בישראל או באתרים ברחבי העולם. חברת הפקה האירועים עירון אשר תפיק עבורכם את נופש החברה תספק עבורכם מענה הכולל את כל מרכיבי ההפקה, לרבות עיצוב קונספט, עיצובים, מיתוגים, טיסות, מלונות, אירוע מגבש אחד או יותר,סיורים והמון אטרקציות, הצוות שלנו ינהל עבורכם את הרישום בהגעה, תכנון קפדני של תכנים בדרך אל, בזמן השהות ובדרך חזור, צוות המפיקים שלנו מיומן ומנוסה בתכנון נופשים לעובדים ובני משפחותיהם בארץ ובחו"ל מכל הבחינות וההיבטים, תפירה אישית של נופשים וטיולים וידע במגוון סגנונות נופש וטיול.

כשצוות ההפקה שלנו מתכנן ארגון נופש חברה אנו דואגים ומשקיעים מאמץ רב להתאים את הפקת הנופש ל- DNA של החברה, החל מבחירת היעד, מקומות הלינה, האטרקציות, תפריטים ופעילויות, הכנת קמפיין מקדים, קונספט, מיתוגים, עיצובים, הפתעות, פעילויות והכל בהתאמה מושלמת לקונספט שנבחר. הצוות המנוסה שלנו ידאג להתאים לכם את נופש חברה על פי הגדרה שלכם מראש ולפי תכנון מדויק, אנו נתאים את הפעילות המתאימה ביותר לצורכי החברה ונדאג לכל פרטיה ובהתאם לנתונים שנקבל ובהתאם לדרישות הקבוצה נארגן נופש חברה שיתאים לכל משתתפי הקבוצה שכל אחד ואחד מהם ייהנה בו. אנו עומדים לרשותכם עם מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיבים דרך גיבוש הקונספט, יצירת עולם התוכן הייחודי וכלה בבניית תכנית תקציב ולוח זמנים מפורט לנופש הבא שלכם, צרו קשר בטלפון 077-5534501 וגם אתם תיהנו מנופש חברה מנצח ובלתי מתפשר.  

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים