טלפון משרד: 077-5534501

ארגון כנסים

ארגון כנסים דורש מיומנויות רבות וניסיון רב בהפקת כנסים, כנס מקצועי הוא אירוע חשוב בכל ארגון וחברה, וכזה שחייב להיות מאורגן עד לפרטים הקטנים ביותר לשם הצלחת הכנס פונים למקצוענים של עירון הפקת כנסים מנצחים.

ב ארגון כנסים הקונספט חייב להיות מדויק על מנת להעביר את המסרים למשתתפים זוהי פלטפורמה שיווקית ומקצועית מצוינת להפצת ידע, מסרים שיווקיים, אג'נדה מקצועית, חזון וליצירת מפגש בין קולגות, לקוחות או משקיעים המאפשר להם לספוג עולמות תוכן מקצועיים באווירה שוברת שגרה ובאריזה של חוויה. כנס מקצועי איכותי יותיר רושם חיובי על המשתתפים ויחדיר בהם מוטיבציה ליצור אתכם קשרים ולנהל דיאלוג עסקי.

בין אם הנכם מתכננים כנס, ועידה, תערוכה, סמינר, סופשבוע מגבש, או כל מפגש על רקע מקצועי או כנס מקצועי או כל כנס של החברה לנו בחברת "ERON-EVENTS PRODUCTION" שמחים להציע לכם שירותי ארגון כנסים ברמה הגבוהה ביותר תוך מקצועיות מרבית, שירות מסור וצמוד, מחירים משתלמים וניסיון רב שאין לו תחליף.

ארגון כנסים עם עירון הפקות אירועים

לצוות "ERON-EVENTS PRODUCTION" יש את הכלים המתאימים ב ארגון כנסים מקצועיים רפואיים מדעיים ישראליים ובינלאומיים, אנו מביאים את המומחיות שלנו בבחירת המתחם המתאים ביותר עבורכם בבחירת התפריט,הציוד הלוגיסטי, מערכות טכניות להרשמה, קליטת מוזמנים וניהול תוכן ע"י הצוות המקצועי שלנו.

ההצלחה שלנו כחברה ל ארגון כנסים נובעת בזכות ההקפדה על הפרטים הקטנים, קטנים כגדולים, ההבנה בחשיבות ובתרומה העסקית של כל כנס כל אירוע לחברה,מתן סל פתרונות יצירתיים ללקוח תוך בחינת האילוצים הטכניים,הדרישות והצרכים. אנו יודעים ומעזים לחשוב אחרת, לבצע, ליצור ולשדרג כל כנס באופן שירשים את הנוכחים וישאיר חותם-אם זה בבחירת הלוקיישן, צורת הישיבה, עיצוב ההזמנה והרישום לכנס, ההתנהלות של צוות המרצים והפאנל הנבחר, דרך אמצעי ההקרנה של מצגות ייחודיות, עיצוב והעמדה של תפאורות ומיתוג, בחירת GIVEAWAY לאורחים ועוד מגוון אמצעים ופתרונות הכול על מנת להפוך את הכנס שלכם לחוויה ייחודית שונה.

במקביל לעיצוב ותכנון הכנס אנו דואגים באופן מלא לשאר הפרטים שמאחוריי הקלעים ובהם: נהלי אבטחה, ביטוחים, אישורי מהנדסי בטיחות, יצירת קשר עם ספקים, תכנון ובקרה תקציבית, ניהול ועמידה בלוחות זמנים, כל אלו והניסיון שלנו מאפשר לכם לקיים כנס עדכני, מהנה ומותאם למטרותיכם.

ביום הכנס עצמו התכנון המוקדם והמפורט והניהול השוטף שאנו מספקים יאפשרו לכם ליהנות מהכנס כאחד המשתתפים ולדעת שהכנס שלכם בידיים טובות, חייגו אלינו לטלפון 077-5534501 וקבלו הצעה מנצחת כי ארגון כנסים זאת ההתמחות שלנו.  

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים