טלפון משרד: 077-5534501

ארגון כנסים

ארגון כנסים דורש מיומנויות רבות וניסיון רב בהפקת כנסים, עירון הפקות הנה חברת ארגון כנסים המתמחה בכנסים ייחודיים ורשמיים בצורה המקצועית ביותר, ארגון כנסים זו המומחיות שלנו החל משלבי ההכנה המוקדמים ועד לסיומו המוצלח של הכנס, היכולות שצברנו בניהול וארגון כנסים מבטיחים לכם מינוף אמיתי של אפשרויות הכנס בהתאם למטרות ולצרכים שלכם בדרך יצירתית וחווייתית תוך ניהול התוכן וההפקה ברמה הגבוהה ביותר.

 ארגון כנסים חייב להיות מדויק על מנת להעביר את המסרים למשתתפים זוהי פלטפורמה שיווקית ומקצועית מצוינת להפצת ידע, מסרים שיווקיים, אג’נדה מקצועית, חזון וליצירת מפגש בין קולגות, לקוחות או משקיעים המאפשר להם לספוג עולמות תוכן מקצועיים באווירה שוברת שגרה ובאריזה של חוויה. כנס מקצועי איכותי יותיר רושם חיובי על המשתתפים ויחדיר בהם מוטיבציה ליצור אתכם קשרים ולנהל דיאלוג עסקי.

בין אם הנכם מתכננים כנס, ועידה, תערוכה, סמינר, סופשבוע מגבש, או כל מפגש על רקע מקצועי או כנס מקצועי או כל כנס של החברה לנו בחברת “ERON-EVENTS PRODUCTION” שמחים להציע לכם שירותי ארגון כנסים ברמה הגבוהה ביותר תוך מקצועיות מרבית, שירות מסור וצמוד, מחירים משתלמים וניסיון רב שאין לו תחליף,כאן המקום לציין כי אם אין לכם את הידע והניסיון בארגון או הפקת כנס אל תיכנסו להרפתקה שממנה יש לכם רק מה להפסיד, השאירו את העבודה הקשה לחברת ארגון כנסים מנוסה.

ארגון כנסים עם עירון הפקות אירועים

לצוות “ERON-EVENTS PRODUCTION” יש את הכלים המתאימים ב ארגון כנסים מקצועיים רפואיים מדעיים ישראליים ובינלאומיים מכנסים קטנים ואינטימיים ועד כנסים גדולים ומרובי משתתפים, מכנסי בוקר קצרים ועד כנסים המתפרסים על פני מספר ימים הכוללים לינה בבתי מלון אירוח ותוכן נלווה. צוות ההפקה שלנו מלווה אתכם לאורך כל הדרך החל מגיבוש הרעיון ופיצוח הקונספט ועד לשלב התכנון דרך בחירת הספקים האיכותיים ביותר ועד שילוב אטרקציות ואומנים המתאימים ביותר לכנס שלכם, אנו מביאים לכנס את המומחיות שלנו בבחירת המתחם המתאים ביותר עבורכם בבחירת התפריט, הציוד הלוגיסטי, מערכות טכניות להרשמה, קליטת מוזמנים וניהול תוכן ע”י הצוות המקצועי שלנו.

ההצלחה שלנו כחברת ארגון כנסים נובעת בזכות ההקפדה על הפרטים קטנים כגדולים, גישת העבודה ותפיסת העולם שלנו דוגלת ברצינות ובמקצוענות וביצירתיות, ניסיון רב וידע והכי חשוב אהבה לארגון כנסים מתוך תשוקה ליצירת רגעים בלתי נשכחים תוך חשיבה אסטרטגית וקריאטיבית, דמיון ותעוזה, בשילוב יכולות ארגון והפקה ומיומנויות תפעול ושליטה באנשי מקצוע רבים. אנו מודעים ויודעים מהי החשיבות ובתרומה העסקית של כל כנס ,ומספקים לכם סל פתרונות יצירתיים ללקוח תוך בחינת האילוצים הטכניים, הדרישות והצרכים. אנו יודעים ומעזים לחשוב אחרת, לבצע, ליצור ולשדרג כל כנס באופן שירשים את הנוכחים וישאיר חותם-אם זה בבחירת הלוקיישן, צורת הישיבה, עיצוב ההזמנה והרישום לכנס, ההתנהלות של צוות המרצים והפאנל הנבחר, דרך אמצעי ההקרנה של מצגות ייחודיות, עיצוב והעמדה של תפאורות ומיתוג, בחירת GIVEAWAY לאורחים ועוד מגוון אמצעים ופתרונות הכול על מנת להפוך את הכנס שלכם לחוויה ייחודית שונה.

במקביל לעיצוב ותכנון הכנס אנו דואגים באופן מלא לשאר הפרטים שמאחוריי הקלעים ובהם: נהלי אבטחה, ביטוחים, אישורי מהנדסי בטיחות, יצירת קשר עם ספקים, תכנון ובקרה תקציבית, ניהול ועמידה בלוחות זמנים, כל אלו והניסיון שלנו מאפשר לכם לקיים כנס עדכני, מהנה ומותאם למטרותיכם.

ביום הכנס עצמו התכנון המוקדם והמפורט והניהול השוטף שאנו מספקים יאפשרו לכם ליהנות מהכנס כאחד המשתתפים ולדעת שהכנס שלכם בידיים טובות, חייגו אלינו לטלפון 077-5534501 וקבלו הצעה מנצחת כי ארגון כנסים זאת ההתמחות שלנו.  

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים