טלפון משרד: 077-5534501

ארגון טיולים

ארגון טיולים לחברות וארגונים בלתי נשכחים עם עירון הפקת טיולים, ארגון טיולים המותאמים באופן אישי לכל חברה או ארגון תוך תחושת שייכות ויצירת חוויה משימתית משותפת בדרך חוויתית, אנו נשמח לארגן לכם את יום הטיול הבא של החברה, יחד נפיק לכם טיול מיוחד שישאיר לכם טעם של עוד עד לטיול הבא.

ארגון טיולים לקבוצות

ארגון טיולים לקבוצות ניתן לקיים בכל רחבי הארץ והעולם, אנו מומחים ופותרים את אופי הקבוצה שעומדת מולנו, מהו הערך המוסף אותו אתם מבקשים להעניק לאותה קבוצה ואיך לתרגם את זה לטיול מושלם, ארגון טיול לקבוצה חובק בתוכו יכולת התארגנות והפקה מנצחת אשר תאפשר תכנון מדויק, עמידה בלוחות הזמנים, בחירת ספקי תוכן תיירות ואטרקציות המתאימים לקבוצה ועבודת הכנה מקדימה ומדויקת אשר  נעשית כעבודת הכנת הטיול מראש כשמדובר על קבוצת עובדים אשר היעדרותם מהעבודה מחייבת תכנון מוקדם ושיתוף מקבלי ההחלטות מהדרגים השונים בארגון או בחברה.

לאחר שנבחר התאריך והאזור אליו אנו יוצאים צוות הפקת האירועים שלנו יתחיל עם תהליך איסוף מידע בכדי להתאים את מסלול הטיול למטיילים, נשאל מספר שאלות על מנת לקבל את התמונה, האם מדובר בטיול  טיול משפחות או טיול לעובדים? במידה ומדובר בטיול לעובדים מהו הדרג (מנהלי/עובדים/משווקים)שיוצא לטיול, מה מספר המטיילים הצפוי? מה מועד הטיול המתוכנן ולפיכך כמה זמן יש כדי לתכננו, מהיכן הקבוצה יוצאת? והדבר הכי חשוב – מהו התקציב עבור הטיול.

ארגון טיולים לחברות

אחרי שסגרנו את מסלול הטיול צוות ההפקה שלנו מתחיל לדאוג לכל הפרטים הקטנים  והחשובים ובכלל זה: היסעים, בתי מלון, טיסות, מסעדות או פריסת שטח, דרכי ההגעה והיציאה לטיול, קבלת כל האישורים הדרושים וסידורי הדרכה, בחירת מדריכים בהתאם לסוג הטיול אותו בוחרים והוצאת הטיול לפועל יחד עם צוות ההפקה שלנו שמלווה אתכם בכל מהלך הטיול.

ארגון טיולים לקבוצות בארץ ובחו”ל

לנו יש מאות ואלפי מסלולים ואתרים בכל רחבי הארץ והעולם אשר נבנו על ידי מיטב המדריכים בעלי רקע אקדמי נרחב, לכל אחד מלקוחותינו אנו מרכיבים את הפעילות על פי קונספט ייחודי ללקוח, צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ונבנה גם לכם טיול משגע ואיכותי שלא יישכח.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים