טלפון משרד: 077-5534501

אירוע חברה בחוף הים

אירוע חברה בחוף הים דורש ניסיון וידע, צוות ההפקה המנצח של "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" מתמחה בהפקת אירוע חברה בחוף הים מאחורינו ניסיון וידע מקצועי אשר נצברו במשך 30 שנה בענף האירועים-תודות לכך נהפוך את האירוע שלכם לשלם הגדול מסך חלקיו.

הפקת אירוע חברה בחוף הים

אירוע חברה בחוף הים איננו משימה פשוטה כלל וכלל. החוף מציב אתגרים רבים והפקות בחוף הים דורשות תשתית לוגיסטית רחבה, הדבר הראשון אותו חשוב לדעת הוא שקשה מאוד עד בלתי אפשרי להפיק אירוע בחוף הים, אירוע בחוף הים אינו דומה לאירוע באולם אירועים או בגן אירועים. כאן נדרש ידע לגבי הקמה נכונה של מתחם האירוע על כל צדדיו,דבר שכולל הקמה של אזור הריקודים, אזור שולחנות האוכל, עמדת התקליטן, מערכת החשמל, החימום/אוורור, הקמה של מתחם קרונות שירותים ועוד פרמטרים נוספים בהם רישיונות והיתרים,אישור מטעם הרשויות, פוליסת ביטוח ומהנדסי בטיחות. 

אירוע חברה בחוף

רוב החברות אשר מעוניינות לקיים אירוע בחוף הים אינן בעלי ניסיון בהפקת אירועים על הים ואין להם את הידע הנדרש על מנת להבטיח הפקה מושלמת של אירוע בחוף הים, לכן הן שוכרות את שירותיה של חברת הפקה אירועים שמתמחה בתכנון והפקת אירועים בחוף הים. חברה זו תוכל להבטיח לכם את אותה התוצאה בה אתם מעוניינים, קרי אירוע חברה מיוחד ומושלם בחוף הים.

הפקת אירוע חברה בחוף הים היא ללא ספק משימה למקצוענים בלבד. רק חברת הפקת אירועים עם ניסיון בתחום תוכל לספק מענה לכל האתגרים המתקיימים בחוף הים ולהפוך את האירוע שלכם ל"חוויה אחרת", כלומר להגשים את כל החלומות והשאיפות שלכם ולהרים הפקה איכותית ברמה הלוגיסטית ברמה החווייתית וברמת התוכן.

צוות ההפקה המנצח של"ERON-EVENTS PRODUCTIONS"בעל ידע מקצועי אשר נצבר במשך 30 שנה בענף האירועים, אנו מקפידים על סטנדרט עבודה גבוה, גם באירועים הכי סוערים תמצאו את האירועים שלנו תמיד אסתטיים תמיד נקיים ומתוקתקים, לאירוע שלכם נביא תכנון קפדני עיצוב ומושלם, צוותים של בעלי מקצוע המובילים בתחום עם הטאץ' הסופי שלנו וההבנה וההתאמה לצרכים שלכם. 

חשוב לזכור כי כל האירועים שלנו מבוטחים ומנוהלים על ידי צוות אחראי ומנוסה הכולל מצילים מוסמכים,חובשים, אנשי אבטחה וכמובן היתרים מטעם הרשויות (למנוע"הפתעות"מיותרות).

אז…….צרו קשר טלפוני 077-5534501 לאירוע חוף מנצח  

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
סרטונים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים