טלפון משרד: 077-5534501

אירוע השקה

אירוע השקה הנו חלק נכבד ממסע השיווק של המוצר, אירוע השקה נכון חושף את המוצר החדש אל עבר קהל הצרכנים בהפקת מדויקת על ידי צוות הפקת האירועים המוביל של עירון הפקת אירועים תוך שימת דגש רב על האלמנטים השיווקים של המוצר החדש.

אירוע ההשקה יכול לכלול חשיפת טכנולוגיה חדשה או השקת מוצר כאשר המהות אחת היא – הפיכת אירוע השיווק לחוויה לקהל המוזמנים ליצור חוויה מרגשת מפתיעה ומהנה שתעביר את המסרים המטרות והתועלות של המוצר או השירות ואשר תחקוק את שם המותג שלכם בתודעת המוזמנים והקהל הרחב. באירוע השקה הבנוי נכון יושקעו משאבים בהפקת האירוע בתכנון הכולל חזון, בקונספט ובחשיבה האסטרטגיה, הפקה לוגיסטית נכונה והזמנת קהל מתאים כולל עיתונאים אנשי יחסי ציבור עיתונאים מובילי דעת קהל וכמובן סלבס. באירוע השקה נכון הדעה הרווחות היא שכל עוד נצליח להפוך את האירוע למעניין כך נזכה להרבה יותר התעניינות מצד הלקוחות הפוטנציאליים והמדיה כמובן. 

צוות המקצוענים של "Eron-events Productions" המתמחה בהפקת אירוע השקה ושיווק עוזרים לכם להישאר יצירתיים ולא שגרתיים, בפתרונות הקריאטיביים אותם אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו החל מגיבוש הרעיון, פיצוח הקונספט ועד לשלב התכנון דרך בחירת הספקים האיכותיים ביותר ועד שילוב אטרקציות ואומנים המתאימים לאירוע שלכם, על מנת ליצור חוויה שונה ובלתי נשכחת ש"עולה מעל המתחרים", הערך המוסף שאנו מביאים עמנו לאירוע ההשקה שלכם טמון בהיכרותנו המעמיקה עם מגוון רחב של מגזרים ומגובה במאגר ידע ייחודי וניסיון שהצטבר במהלך השנים בהם אנו מפיקים אירועים.

צוות ההפקה והתפעול המקצועי של "Eron-events Productions" מנצח על שלל ההתרחשויות במהלך אירוע ההשקה וזמין לכל בקשה במהלך האירוע, הצוות קשוב לצורכי הלקוח ומורכב מאנשי מקצוע מנוסים, בין אם מדובר במסיבת עיתונאים, אירוע השקת מוצר, או בניין אנו מעניקים את מרב תשומת הלב לכל אחד מהיבטיו של אירוע ההשקה קטן כגדול, צרו איתנו קשר טלפוני בטלפון 077-553450 להצלחת אירוע ההשקה הבא שלכם.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים