אירוע בריכה

אירוע בריכה זאת ההתמחות של עירון הפקת אירועים, אנו מפיקים אירועים בבריכות ברחבי הארץ עם המון אטרקציות שוות וקונספטים מנצחים, לנו הניסיון והיכולות לקיים אירוע בריכה מנצח שעליו ידברו למחרת בבוקר.  

 אירוע בריכה מנצח בתקופות של קיץ לוהט היא הדבר הכי טבע, אין דבר יותר מרענן מטבילה בבריכה עם כל החבר'ה מהמשרד או מהחברה. חברות שרוצות להצטייר כחברות"צעירות" ו"קוליות" מקיימות אירועי בריכה שווים ומושקעים עם המון תוכן מנצח. הקונספט של אירוע שמתקיים בין ארבעה קירות לא תמיד מתאים לאופי חברה צעירה ולעתים נתפס אף כמיושן חברות המחפשות לחדש ולהעניק צבע מיוחד לאירוע יבחרו לבצע אותו במקום פתוח בטבע, חוף הים או הבריכה. אירוע בריכה מהנה ומושקע בבריכה יכול להיות מגבש מאד עבור העובדים ובני משפחותים, יום כיף במהלכו יוכלו להתפנק על המון אטרקציות שוות, אוכל מגניב, שתייה וטבילה צוננת בבריכה או בפארק המים.

הפקת אירועים בבריכה ופארק מים–מהו התהליך הנכון?

אירוע בריכה צריך להיות מתוכנן כהלכה וחייב להתנהל על ידי צוות של מקצוענים. רק חברת הפקות מקצועית עם ותק של למעלה מ 30 שנה בעולם ההפקות תוכל להגשים לכם את משאלת הלב ולהוציא לפועל את אירוע החלומות שלכם – זה הזמן לפנות לחברת הפקות מקצועית לביצוע אירוע בריכה בלתי נשכח..

"Eron-events productions – מפיקים אירועים מנצחים" נמצאים בענף האירועים מזה 30 שנה, המון פרויקטים מוצלחים ומנצחים סיפקו לנו ניסיון רב ויכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר אשר אתם כלקוחותינו נהנים מהם. תהליך ההפקה מתבטא בהתייחסות לכל לקוחותינו כאל שותפים לדרך. כל דרך חדשה מתחילה מרעיון אחד מנצח,קריאטיב ייחודי הנתפר לפי "מידות"הלקוח תוך הקשבה אמיתית לדרישות ולצרכים המשתנים ומתן פתרונות אפקטיביים, יצירתיים ומקצועיים לצורכי הלקוח בכל נקודת זמן ובכל רמת מורכבות.

אנו מתייחסים במלוא הרצינות לכל אירוע בריכה מקטן ועד גדול, מעניקים את השירות והליווי המקצועי ביותר שניתן לקבל, מתחשבים בכל רצונות הלקוח ודואגים למימוש החזון שלו. בין לקוחותינו הרבים והמרוצים תמצאו לקוחות פרטיים עיריות ברחבי הארץ, משרדים ממשלתיים ובנקים. אם החלטתם לפנק את האורחים שלכם ביום כיף שמשי על שפת הבריכה פנו אלינו בטלפון 077-5534501  ויחד נקפוץ ראש לתוך אירוע בריכה מנצח.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים