טלפון משרד: 077-5534501

אירוע בריכה

אירוע בריכה זאת ההתמחות של עירון הפקת אירועים, אנו מפיקים אירועים בבריכות ברחבי הארץ עם המון אטרקציות שוות וקונספטים מנצחים, לנו הניסיון והיכולות לקיים אירוע בריכה מנצח שעליו ידברו למחרת בבוקר.  

הפקת אירוע בריכה 

אירוע בריכה מנצח בתקופות של קיץ לוהט היא הדבר הכי טבע, אין דבר יותר מרענן מטבילה בבריכה עם כל החבר'ה מהמשרד או מהחברה. חברות שרוצות להצטייר כחברות"צעירות" ו"קוליות" מקיימות אירועי בריכה שווים ומושקעים עם המון תוכן מנצח. הקונספט של אירוע שמתקיים בין ארבעה קירות לא תמיד מתאים לאופי חברה צעירה ולעתים נתפס אף כמיושן חברות המחפשות לחדש ולהעניק צבע מיוחד לאירוע יבחרו לבצע אותו במקום פתוח ואין ספק כי אירוע בריכה נותן מענה לכך.אולם צריך לזכור כי קיום של אירוע בריכה הוא לא דבר של מה בכך ויש צורך ברישיונות, אישורים, ביטוחים, לוגיסטיקה דיי מורכבת, סאונד תאורה ופריסת חשמל המותאמים לתנאים של הבריכה על מנת להפוך את האירוע מעוד ביקור בבריכה לחוויה בלתי נשכחת. מניסיוננו הרב אנו יודעים כי אירוע בריכה מהנה ומושקע בבריכה יכול להיות מגבש מאד עבור העובדים ובני משפחותיהם, יום כיף בבריכה במהלכו יוכלו להתפנק על המון אטרקציות שוות, אוכל מגניב, שתייה וטבילה צוננת בבריכה.

הפקת אירועים בבריכה ופארק מים – מהו התהליך הנכון?

אירוע בריכה צריך להיות מתוכנן כהלכה וחייב להתנהל על ידי צוות של מקצוענים. רק חברת הפקות מקצועית עם ותק של למעלה מ 30 שנה בעולם ההפקות תוכל להגשים לכם את משאלת הלב ולהוציא לפועל את אירוע החלומות שלכם – זה הזמן לפנות לחברת הפקות מקצועית לביצוע אירוע בריכה בלתי נשכח..

"Eron-events productions – מפיקים אירועים מנצחים" נמצאים בענף האירועים מזה 30 שנה, המון פרויקטים מוצלחים ומנצחים  בבריכה סיפקו לנו ניסיון רב ויכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר אשר אתם כלקוחותינו נהנים מהם. תהליך הפקת אירוע חברה בריכה מתבטא בהתייחסות לכל לקוחותינו כאל שותפים לדרך. כל דרך חדשה מתחילה מרעיון אחד מנצח, קריאטיב ייחודי הנתפר לפי "מידות"הלקוח תוך הקשבה אמיתית לדרישות ולצרכים המשתנים ומתן פתרונות אפקטיביים, יצירתיים ומקצועיים לצורכי הלקוח בכל נקודת זמן ובכל רמת מורכבות.

 לצוות ההפקה רעיונות מנצחים לאירוע בת מצווה בבריכה, בחירת הלוקיישן הנכון, יצירת תוכן ופעילויות שוות, יצירת קשר עם הספקים הדרושים כולל אבטחה וקייטרינג, הוצאת כל האישורים הנדרשים כחוק. אנו מתייחסים במלוא הרצינות לכל אירוע בריכה מקטן ועד גדול ומעניקים את השירות והליווי המקצועי ביותר שניתן לקבל, אנו מתחשבים בכל דרישות המזמין ודואגים למימוש החזון שלכם, בין לקוחותינו הרבים והמרוצים תמצאו לקוחות פרטיים עיריות ברחבי הארץ, משרדים ממשלתיים ובנקים. אם החלטתם לפנק את האורחים שלכם ביום כיף שמשי על שפת הבריכה פנו אלינו בטלפון 077-5534501  ויחד נקפוץ ראש לתוך אירוע בריכה מנצח.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים