טלפון משרד: 077-5534501

אירוע בבית

אירוע בבית הנו המקום הכי מושלם לאירוע עבור לקוחות המחפשים ליצור את רגעי הקסם שלהם באווירה פרטית אישית ומשפחתית, אלו הרוצים אירוע מיוחד אשר יתקיים אצלם בבית ונתפר בדיוק לפי מידותיהם ומעניק להם את האפשרות לבחור בעצמם את הפרטים הגדולים והקטנים לאירוע, הם בוחרים את סוג הריהוט, את התפריט שיוגש באירוע, את מיקום רחבת הריקודים או החופה ועוד המון פרמטרים חשובים. אבל…..כשמקיימים אירוע בבית צריך להבין האם יש מקום לכל המוזמנים ? מה עם חנייה ? איפה נמקם את הכל ? מה עם שירותים ? ומי ינצח על כל האופרה הזו ? כאן אנו נכנסים לתמונה.

הפקת אירוע בבית

אירוע בבית זהו תמיד עניין מורכב הדורש המון השקעה וחשיבה ושליטה בפרטים רבים, כל הפקת אירוע בבית דורשת השקעה מרובה ושימת לב לכל פרט באירוע, מניסיוננו הפקת אירוע בבית חייבת להיות מרשימה על מנת ליצור ולעשות וואו על אורחיכם, יחד עם זאת צריך לזכור כי אחרי רוב הבתים בישראל לא ניבנו לאירועים ולשמחות ולכן אנו מתייחסים לאירוע בבית כמו כל אירוע הדורש הקמה מאפס של כל התשתיות הבסיסיות, החל מחנייה והכוונה לאורחים, שירותים  ניידים, אזורי מקומות הישיבה, תשתיות חשמל, במות, ריהוט, מטבח עבודה לקייטרינג, רחבת ריקודים, במה לתקליטן או ללהקה, וכמובן ברים של קפה ואלכוהול. צריך להבין ולהפנים כי מדובר באירוע שטח של ממש ולא בכאילו, כמו בכל הפקה שמקיימים בשטח נבין את המקום ואת המגבלות והיתרונות ונתכנן יחד את כל הפרטים ובכלל זה עיצוב הבית, אישורי מהנדסי בטיחות, הובלת הציוד, אבטחה, הזמנת שירותים ניידים, הדברה, חברת ניקיון, גינון וסקיצות, צוות הקמות, סידורי חנייה, עיצוב וסידורי הפרחים, השכרת שירותי צילום ותיעוד האירוע, בחירת התפריט הנכון, סידור מקומות הישיבה, הדרכת צוות המלצרים במקום, זמני יציאת מנות האוכל, השמעת המוזיקה, כיוון התאורה ועוד המון פרמטרים החשובים להצלחת האירוע.

הפקת אירועים קטנים בבית

ארגון אירוע בבית

אירוע בבית מתחיל משלב בניית האירוע ובעיקר כולל תמרון בין המון מאוד נותני שירותים שרק צוות הפקה קפדן ומקצועי יכול לתת לכם מענה מדויק רב כל צורך שמתעורר לפני אחרי ותוך כדי האירוע יקבל מענה מידי על ידי צוות ההפקה שלנו שמלווה אתכם לכל אורך הדרך עד שהחלום הופך למציאות, צוות המפיקים יוצר עבורכם את האירוע הנכון והמדויק ביותר ומעמיד לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות דרך גיבוש הקונספט הנכון, יצירת עולם התוכן הייחודי וכלה בבניית תכנית ולוח זמנים מפורט לאירוע, אנו רוצים להצליח ולהפיק עבורכם אירוע בבית שיתאים לכם ככפפה ליד, שישדר את האני מאמין שלכם ושיענה על כל הציפיות שלכם, צוות ההפקה המנוסה שלנו יספק לכם פתרונות יחסוך לכם זמן יקר ויבנה לכם אירוע בבית מושקע, הצוות יחבר את הקונספט הנבחר “ילביש” אותו ויתחשב בכל הניואנסים כך שהתוכן יוכל להתלבש בצורה אידאלית בהתאם לרצונות ולחלומות, בנוסף אנו חוסכים עבורכם הוצאות בלתי צפויות בזכות קשרים ענפים עם הספקים הטובים ביותר בתחום הפקות האירועים המפיקים שלנו יכולים להציע מחירים נוחים עבור האירוע שלכם, אצלנו תמצאו צוות מפיקים בעל ידע נרחב המתמחים בהפקת אירועים בבתים אשר יעניקו לכם מענה שלם לאירוע שלכם,אז אם אתם מעוניינים אירוע מנצח בבית צרו אתנו קשר טלפוני 077-5534501 והאירוע יתקיים על הצד הטוב והמקצועי ביותר.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים