אירוע בבית

אירוע בבית הנו המקום הכי מושלם לאירוע עבור לקוחות המחפשים ליצור את רגעי הקסם שלהם באווירה פרטית אישית ומשפחתית, אלו הרוצים אירוע מיוחד אשר יתקיים אצלם בבית ונתפר בדיוק לפי מידותיהם ומעניק להם את האפשרות לבחור בעצמם את הפרטים הגדולים והקטנים לאירוע, הם בוחרים את סוג הריהוט, את התפריט שיוגש באירוע, את מיקום רחבת הריקודים או החופה ועוד המון פרמטרים חשובים. אבל…..כשמקיימים אירוע בבית צריך להבין האם יש מקום לכל המוזמנים ? מה עם חנייה ? איפה נמקם את הכל ? מה עם שירותים ? ומי ינצח על כל האופרה הזו ? כאן אנו נכנסים לתמונה.

הפקת אירוע בבית

לפני הכל צריך להבין ולהפנים כי מדובר באירוע שטח של ממש ולא בכאילו, כמו בכל הפקה שמקיימים בשטח נבין את המקום ואת המגבלות והיתרונות ונתכנן יחד את כל הפרטים ובכלל זה עיצוב הבית, אישורי מהנדסי בטיחות, הובלת הציוד, אבטחה, הזמנת שירותים ניידים, הדברה, חברת ניקיון, גינון וסקיצות, צוות הקמות, סידורי חנייה, עיצוב וסידורי הפרחים, השכרת שירותי צילום ותיעוד האירוע, בחירת התפריט הנכון, סידור מקומות הישיבה, הדרכת צוות המלצרים במקום, זמני יציאת מנות האוכל, השמעת המוזיקה, כיוון התאורה ועוד המון פרמטרים החשובים להצלחת האירוע.

הפקת אירועים קטנים בבית

ארגון אירוע בבית

אירוע בבית מתחיל משלב בניית האירוע ובעיקר כולל תמרון בין המון מאוד נותני שירותים שרק צוות הפקה קפדן ומקצועי יכול לתת לכם מענה מדויק רב כל צורך שמתעורר לפני אחרי ותוך כדי האירוע יקבל מענה מידי על ידי צוות ההפקה שלנו שמלווה אתכם לכל אורך הדרך עד שהחלום הופך למציאות, צוות המפיקים יוצר עבורכם את האירוע הנכון והמדויק ביותר ומעמיד לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות דרך גיבוש הקונספט הנכון, יצירת עולם התוכן הייחודי וכלה בבניית תכנית ולוח זמנים מפורט לאירוע, אנו יודעים לתאם בין הספקים המתאימים לבין רצונותיכם ולחבר בהרמוניה מושלמת בין כולם במטרה אחת להביא אתכם ליום האירוע בהמון שקט נפשי, חייגו 077-5534501 והאירוע שעליו חלמתם יוצא לדרך.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים