טלפון משרד: 077-5534501

אירועי עובדים

אירועי עובדים תורמים לגיבוש הצוות ויצירת זהות של העובדים עם החברה דבר המשתקף בסופו של דבר במקום העבודה וברווחיות החברה, אירועים אלו משלבים בתוכם אלמנטים רבים המותאמים למטרות העסקיות העומדות מאחורי אירוע העובדים כאשר תהליך העבודה להפקתם של אירועי עובדים מצריכים ניסיון ידע ומיומנויות הפקה שרק חברת הפקה מנוסה יכולה להציע לכם. 

הפקת אירועי עובדים בטבע

אנו מפיקים אירועי עובדים המותאמים לכל סוגי האירועים העסקיים בכל סדר גודל, החל מתהליכי הפקת אירועים עסקיים קטנים ועד להפקתם של אירועים עסקיים גדולים ומורכבים המתקיימים בו זמנית במספר מוקדי פעילות שונים. 
תהליכי העבודה שלנו להפקתו של כל אירוע עובדים משלבים בתוכם דגש גדול לפרטים והגדולים הקטנים הנלווים לאירוע, בין אם מדובר בערב חגיגי לצוות העובדים או אירוע קיצי למשפחות עובדי החברה אנו נדע לשלב את כל האלמנטים, הכלים וכמובן את הספקים המקצועיים ביותר כדי להפיק לכם אירוע בלתי נשכח. צוות ההפקה שלנו ידאג להפיק יום כיף לעובדים שנוצר מתוך מחשבה, יצירתיות מקצועיות משלב הרעיון הראשוני לאירוע אנו מפיקים עבורכם את האירוע הנכון והמדויק ביותר ומעמידים לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים דרך גיבוש הקונספט, יצירת עולם התוכן הייחודי וכלה בבניית תכנית תקציב ולוח זמנים מפורט לאירוע, הצוות המנוסה והמסור שלנו אחראי באופן אישי על הפקת האירוע אשר יזכה אתכם בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת בוילות לאירועים שתגשים כל חזון ומטרה שלכם תוך שימת דגש על כל הפרטים לרבות מיתוג האירוע באמצעות אלמנטים הפקתיים שונים.

אירועי ועדי עובדים

הפקת אירועי עובדים או יום כיף לחברות דורשים שעות רבות של  תכנון, יצירת קשר עם ספקים מובילים, השגת אישורים ועד אינספור פרמטרים שונים ומסיבה זו המון חברות בחרו לקיים איתנו אירועי עובדים נופשים ימי כיף ואירועי משפחות, החל משיחתנו הראשונה הצוות המנצח יתחיל להניע את הגלגלים וייצא לדרך עם המון רעיונות תוך תכנון מוקפד ושיתוף פעולה עם מיטב הספקים הקיימים בתחום האירועים ולבסוף ביצוע מדויק שמשאיר רושם מתמשך וחוויה גם לאחר שהסתיים. אז אם גם אתם מעוניינים להבטיח לעצמכם את האירוע הבא לעובדים עליו אתם חולמים צרו קשר בטלפון 077-5534501 או שלחו הודעה בדף יצירת הקשר.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים