טלפון משרד: 077-5534501

אירועי חברה בטבע

הפקת אירועי חברה בטבע אינה הפקה של מה בכך רק צוות ההפקה המקצועי של עירון הפקת אירועים מנצחים מסוגל להתמודד עם אתגר הדורש תכנון ולוגיסטיקה מורכב בו צריך לקחת בחשבון את תנאי השטח ואת הסכנות הבטיחותיות הקיימות.

על מנת לקיים אירועי חברה בטבע יש צורך בקבלת אישורים מיוחדים מן הרשויות, בעל אירוע אשר צריך לתכנן את צביון האירוע, את הפעילויות, את הקייטרינג ואת רשימת המוזמנים (וזה רק על קצה המזלג) לא יכול להרשות לעצמו להתעסק בבירוקרטיות והשגת אישורים – זוהי הסיבה מדוע כדאי לפנות לחברה המתמחה בהפקת אירועים מסוג זה ולהפקיד את האחריות בידיה.

הפקת אירועי חברה בטבע – לא תשכחו את זה כל כך מהר

תהליך הפקת אירוע חברה בטבע מתחיל משלב בניית הקונספט, יש להבין מהו סוג האירוע ולאיזה לוקיישנים הוא מתאים. במידה ואתם מעוניינים באירוע בטבע חישבו האם באמת זהו המקום המתאים לסוג הקהל שיגיע ולאופי התוכן שיועבר. ישנו הבדל משמעותי בין אירוע פרטי המציין אירוע שמחה ויכול להתקיים בטבע היפה של ארצנו, לבין אירוע חברה רשמי ורציני אשר עדיף כי יתקיים באולם מפואר וממוזג. את תהליך הליווי והייעוץ הנוגע מיקום, קונספט, כמו גם הביצוע והמימוש של התכנית תוכלו לקבל מ “Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים” אשר מתמחה באירועי חברה בארץ ובחו”ל. בין אם מדובר באירוע בשטח או טיול ג’יפים שנועד לפנק את העובדים חברת “Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים” תדאג לביצוע כל התהליך כך שלא תצטרכו לדאוג לדבר.

Eron-events productions”” מפיקים לכם אירועי חברה בטבע 

הרעיון הוא פשוט אתם מזמינים את האורחים ובכל שאר הדברים אנחנו מטפלים. זהו הרעיון העומד מאחורי חברת ההפקות שלנו שלאחר 30 שנים של ניסיון ואינספור אירועי חברה בטבע מציעה לחברה שלכם את הדבר הכי יקר– שקט נפשי. חברת הפקות מקצועית שעומדת מאחורי האירוע מבטיחה כי הכל יתפקד כראוי, התכנים יהיו נכונים ומדייקים, האורחים יקבלו אירוע בלתי נשכח ואתם תזכו לכל המחמאות, אז גם אם אתם רוצים אירוע מרגש ובלתי נשכח פנו ל “Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים” בטלפון 077-5534501 ואפשרו לנו להוציא את המקסימום מהאירוע שלכם.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים