טלפון משרד: 077-5534501

אירועים במדבר

אירועים במדבר עושים רק עם מקצוענים המתמחים באירועי שטח ובהפקות במדבר, אירוע במדבר זו הפקה יותר מורכבת ומסובכת מהפקה סטנדרטית בעוד אולם או גן אירועים ולכן פונים רק לחברת לחברת הפקה שלה ניסיון רב בהפקות אירועים במדבר ובשטח.

אירועים במדבר זה כמו חלום, הנוף המרשים והפראי הם אלו אשר ייצרו אווירה ייחודית באירוע ואף אורח שיהיה נוכח לא ישכח את החוויה המיוחדת שנים רבות אחרי, בישראל המון לוקיישניים ושטחים מבודדים בהם ניתן לקיים אירועים במדבר החל החל מאיזור אילת  והערבה אזור מכתש רמון וכמובן איזור ים המלח, נופי המדבר מספקים תפאורה טבעית הולמת לאירוע שלכם וצוות הפקה שלנו שמכיר היטב את השטח ינצל בצורה הטובה ביותר את משאבי הטבע ויפיק לכם אירוע במדבר בדיוק כפי שדמיינתם, לנו ניסיון רב בהפקת אירועים במדבר ובכל סדר גודל. צריך לזכור כי הפקת אירועים במדבר זו משימה לא פשוטה הדורשת היכרות רבה עם השטח ועם גורמים שונים, נתחיל מהדבר הפשוט ביותר והוא רישיונות מהרשות המקומית לעריכת האירוע במקום. בנושא זה אנו כמובן שמטפלים, כמו כן שיש צורך לדאוג גם לביטוח מתאים לאירוע עצמו ולפי התנאים של הרשות או הגורמים המוסמכים ובהם קק”ל “רשות הטבע והגנים” ו”משטרת ישראל” מעבר לכך מכיוון שמדובר במיקום לא סטנדרטי ולא שיגרתי יש לדאוג לכל הפרמטרים שיביאו אותנו להצלחת האירוע ובהם שולחנות וכיסאות לאורחים כולל פינות אלטרנטיביות כמובן אמצעי תאורה והגברה,תאורת שטיפה לחנייה ולמטבח, קרון שירותים מפנק לנוחיות האורחים ורצוי שיהיה ממוזג כולל איש ניקיון צמוד, בנוסף נצטרך גנראטור חזק+גיבוי(חובה)בנוסף יש לדאוג להקמת רחבת ריקודים ואנשי תאורה וסאונד צמודים, בנוסף לכל אנו דואגים לאישורים ממהנדסי חשמל ותשתיות מוסמכים.

אירועים מיוחדים במדבר

מאחר ומדובר בהפקה מורכבת עליכם לבחור חברה צוות המקצועי המתמחה בחשיבה יצירתית-חוויתית ותרגומה לקונספט רעיוני עליו חשבתם. לשם כך נדרש ידע מקצועי רב-תחומי ושליטה בכל רכיבי ההפקה המעניקות כל אחת את חלקה להצלחת האירוע.

הפקת אירועים במדבר נועדו לשבור מעט את התבנית החוזרת ונשנית של אירועים בגני אירועים ואולמות, מעבר לשינוי המרענן יש בהפקת האירוע גם יתרון נוסף המאפשר אווירה משוחררת וקלה ופחות פורמאלית מאשר באולם סטנדרטי, נופי המדבר הקדומים השולטים בדרום ובנגב מספקים לנו תפאורה הולמת לאירוע שלכם וצוות ההפקה שלנו ינצל בצורה הטובה ביותר את משאבי הטבע ויפיק לכם אירוע כפי שדמיינתם.

המורכבות של הפקת אירועים במדבר היא עניין למקצוענים בלבד ולבעלי ניסיון בשטח חברת “ERON EVENTS PRODUCTIONS”עונה להגדרה הזו הצוות המקצועי שלנו ומיומן המאופיין בחשיבה מקורית ויכולת ארגון וידע רב, 30 שנות ניסיון בארץ ובעולם הביאו אותנו ליכולות מקצועיות מרשימות, אין ספור אירועים שקיימנו לחברות והמון לקוחות פרטיים יעידו על כך. אז אתם מעוניינים באירוע מושלם ומרשים בלוקיישן המושלם חברת “ERON-EVENTS PRODUCTIONS” היא הכתובת הנכונה אירועים במדבר זו ההתמחות שלנו ואנו הופכים פנטזיה למציאות, צרו קשר טלפוני 077-5534501 ואתכם נצא לחוויה מדברית.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים