טלפון משרד: 077-5534501

אירועים בבית

אירועים בבית מאפשרים להגשים חלום ולעצב את מתחם הבית והחצר כרצונכם, הבחירה לקיים אירוע בבית אידאלית בעבור לקוחות המחפשים רעיון מיוחד לאירוע שלהם, אבל צריך לזכור כי אירוע בבית אינו פשוט וכי מדובר בהפקת שטח לכל דבר ועניין ויש להתמצא באינסוף נושאים כדי שהאירוע חלילה לא ייכשל.

הפקת אירועים בבית

ניתן להפוך את חצר הבית לאירוע קסום ומזמין שיכיל את האירוע המיוחד שלכם ועם זאת אירועים בבית זהו תמיד עניין מורכב אחרי הכול רוב הבתים בישראל והגינות לא ניבנו בהתאמה להפקת אירועים ולכן אנו מתייחסים לאירוע בבית כמו כל אירוע שיוצרים הדורש הקמה מאפס של כל התשתיות הבסיסיות, החל מאיזור הישיבה חשמל, במות, ריהוט, מטבח קצה לקייטרינג, רחבת ריקודים, במה לתקליטן או ללהקה, ברים, שירותים ניידים ומקומות חניה לאורחים. 

ארגון אירועים בבית

אירועים בבתים דורשים המון השקעה וחשיבה ושליטה בפרטים רבים. כל הפקת אירוע בבית דורש השקעה מרובה ושימת לב לכל פרט ופרט באירוע. מניסיוננו אירועים בבית חייב להיות מרשימים על מנת ליצור את האפקט הרצוי ולעשות "וואו" על אורחיכם. יחד עם זאת הפקת אירוע בבית עם צוות ההפקה שלנו מאפשר לכם לסגור את כל נותני השירות תחת קורת גג אחת וחוסך לכם התלבטויות וריצות בין נותני השירות השונים.

המידע שאנו נספק יחסוך מכם את כל המתח וההתרוצצויות המיותרות, הצוות שלנו יכול להפוך כל חצר של בית פרטי למתחם המושלם לאירוע שלכם בקלות וביעילות, לצוות המפיקים שלנו ניסיון רב ויכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר אשר אתם כלקוחותינו נהנים מהם, הצוות מתבסס על ניסיון רב בהפקת אירועים פרטיים בבתים אותם אנו מפיקים מזה שנים, צוות המפיקים שלנו יספק לכם פתרונות יחסוך לכם זמן ויבנה לכם אירוע מנצח בשילוב קריאטיביות, ניסיון ומקצועיות, יחד המפיקים שלנו יחברו את הקונספט ויתחשבו בכל הניואנסים הגדולים והקטנים כך שהתוכן יוכל להתלבש בצורה אידאלית בהתאם לרצונותיכם וה"אני" שלכם ביום האירוע כדי שאתם תוכלו ליהנות ולהיות בראש שקט, אנו חוסכים עבורכם הוצאות בלתי צפויות, מפקחים על הספקים ונותנים מענה אישי לכם לאורחיכם ובני משפחותיכם בכל זמן נתון ,אז כל שנותר לכם הוא ליצור אתנו קשר בטלפון 077-5534501 או דרך דף יצירת הקשר ואתם מוזמנים להיות האורחים אצלכם בבית. 

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים