הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבע אינה משימה קלה לחברת הפקה אשר אינה מנוסה בסוג של אירועים אלו, לחברת הפקת האירועים עירון ניסיון רב באירועים בטבע ובמקומות מיוחדים, לנו הידע הכלים והניסיוןלהפיק לכם את האירוע בטבע בדיוק כפי שדמיינתם, אודות לצוות עתיר ניסיון בתחום הפקות האירועים אנו נפיק לכם אירוע בטבע מרשים ומנצח. 

חברת הפקת אירועים בטבע

הפקת אירועים בטבע דורשים מיומנות וניסיון רב שאותו צברנו במשך שנים, יש להבין כי התשתיות המובנות מאליהן בגן אירועים או אולם (חשמל, מים, שירותים, ריהוט,מטבח, רחבת ריקודים) אינן נמצאות בהישג יד ויש להביאן ולהקימן בשטח,ובנוסף ישנם סעיפים רבים של בירוקראטיה שיש לטפל בהם טרם הפקת האירוע בחיק הטבע, כמו כן נדרשת הכרות עם הארץ ויכולת קריאטיבית במציאת ואיתור המקומות המעניינים ביותר להפקת חברה בטבע, כל זאת בנוסף לארגון הקבוע הנלווה להפקת האירוע. באופן כללי ניתן לומר כי דווקא בגלל האתגרים הרבים הכרוכים בהפקה מסוג זה,הפקת אירוע בטבע או כל אירוע מורכב אחר הנה שעתם היפה של צוות המקצוענים שלנו אשר מתמחה בנושאים לוגיסטיים רבים ובהם אישורי מהנדס,פוליסות ביטוח,הכרה של השטח,סקיצות, מדידות ועוד.

הפקת אירועי חברה בטבע

החל מאירוע מחלקתי קטן וכלה באירוע המוני, נדאג למכלול הגורמים והתיאומים שישתלבו לבסוף לכדיי אירוע מסוג אחר וזאת על מנת לחסוך לעצמכם המון כאבי ראש, טרחה והרבה כסף הנובעים מאי הבנת התנאים המיוחדים שיש להפקות אירועים בטבע,אנו מעמידים לרשותכם את ניסיוננו הרב באירועים מסוג זה.

נכון-קיימות לא מעט חברות קייטרינג, תאורה, תקליטנים, הגברה, עיצוב, ציוד ישיבה ועוד אשר עורכות אירועים בטבע אולם לא כל חברת קייטרינג ריהוט ועיצוב מסוגלת להתמודד עם המורכבות הגבוהה שיש לאירוע חברה בטבע.

מלווים אתכם בתהליך כולו-החל מאיתור הלוקיישן, המשך בבחירת הספקים המתאימים וכלה בהחזרת מקום האירוע לקדמותו וזאת בזכות הניסיון הרב והמצטבר שלנו בהפקות אירועים בטבע נוכל ליצור עבורכם יש מאין בכל מקום שרק תחלמו עליו.

הפקת אירועים בחיק הטבע – סעיפים שאנו לוקחים עליהם אחריות

מעבר למשאיות הקירור והקייטרינג אשר מאפשרת גישה קלה ונוחה למתחם האירוע על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם

גישה נוחה לאירוע ושטח חניה לאורחים

אישורי מהנדסי בטיחות תשתיות וחשמל

אישור משטרתי להפקת אירוע חברה בטבע כולל דיווח על מספר מוזמנים

אישורים מכל הגורמים הרלוונטיים בהם: ראשויות, קק"ל, רשות הטבע והגנים ועוד

החזרת מתחם האירוע לקדמותו ובכלל זה ניקיון השטח והסביבה

הפקת אירועים בטבע הנה דבר מורכב ולא פשוט אך אנו בחברת "Eron-events productions" יודעים להתמודד מול כל אתגר שתציבו לנו ונפיק את האירוע שעליו ידברו למחרת היום, צרו קשר טלפוני 077-5534501 והאירוע בטבע שלכם יראה אחרת.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

האירוע הקרוב שלכם-מתחיל כאן

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים