טלפון משרד: 077-5534501

נופש בחו”ל

נופש בחו”ל לחברות וארגונים דורש מקצועיות ושירות אישי המגיע לצד תשומת לב לפרטים רבים ותכנון מוקפד אשר בונה את הרגעים שהופכים לזיכרונות תוך תחושת שייכות ויצירת חוויה משותפת לכלל עובדי החברה.

הפקת נופש בחו”ל

נופש חברה בחול הנו הדבר הגדול לו מצפים העובדים במהלך כל השנה, אולם הפקת נופש בחול דורש מקצועיות שהולכת עם הקשבה, שירות אישי לצד תכנון מוקפד הבונה את הרגעים שהופכים לזיכרונות. חברת הפקה האירועים עירון אשר תפיק עבורכם את נופש החברה תספק עבורכם מענה הכולל את כל מרכיבי הנופש, לרבות טיסות ומלונות, אירוע מגבש תוך כדי הנופש,סיורים והמון אטרקציות, הצוות המקצועי שלנו ינהל עבורכם את הרישום בהגעה, תכנון קפדני של תכנים בדרך אל היעד, בזמן השהות ובדרך חזור, צוות המפיקים מיומן ומנוסה בתכנון נופשים בחו”ל מכל הבחינות וההיבטים תוך תפירה אישית. 

 כאשר יוצאים לנופש בחו”ל נשאלת השאלה מהו הערך המוסף אותו אתם מבקשים להעניק לעובדים אשר יוצאים לנופש ואיך לתרגם את זה לנופש מושלם? כאשר לקוח פונה אלינו להפקת נופש בחול אנו מנתחים את אופי החברה המזמינה, מהו הערך המוסף אותו אתם מבקשים להעביר לעובדים שיוצאים לנופש ואיך לתרגם את זה לנופש בחו”ל, מניסיוננו נופש בחו”ל חובק בתוכו יכולת התארגנות והפקה מנצחת אשר תאפשר עמידה בלוחות הזמנים ותכנון מדויק, בחירת ספקי תוכן ומדריכים ואטרקציות המתאימות לכם והכי חשוב עבודת הכנה מקדימה שנעשית מראש כשמדובר על עובדים שהיעדרותם ממקום העבודה מחייבת שיתוף של מקבלי ההחלטות מהדרגים השונים בחברה או בארגון.

נופש בחו”ל לחברות וארגונים 

נופש בחו”ל שאנו מפיקים משתלב עם לינה בבתי מלון שווים ברחבי והעולם ולפעמים גם לינת שטח בתנאים מפנקים, במהלך הנופש תוכלו לשלב טיולי אתגר ולחוות פעילויות וגיבוש פרי מוחם של צוות המפיקים שיעניקו לכם חוויה שלא תמצאו אצל שום חברה אחרת, ולאחר שאנו ניקח חלק בהפקת הנופש שלכם הנופש יהפוך לחוויה שונה, כזו שנעים להיזכר בה ומשאירה טעם של עוד, צרו איתנו קשר 077-5534501 או שילחו הודעה בדף יצירת קשר והנופש שלכם יוצא לדרך.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים