טלפון משרד: 077-5534501

כנס חברה

כנס חברה זו הפקה מורכבת, הבנייה של כל הכנס החל משלב ההזמנות והרישום, דרך התכנים המסרים והמיתוג מצריכה מעורבות של חברה המתמחה בהפקת כנסים שלה הידע והניסיון לבניית כנס מנצח.

כנס חברות הייטק

כנס חברה הנו למעשה מפגש מקצועי שמטרתו שיפור ידע העובדים, שירות חדש, הכנסת מוצר או מפגש עם מומחה שמטרתו הקניית ידע לעוסקים בדבר. הצלחת הכנס שלכם היא לא דבר שיש לזלזל בו בעיקר כאשר מדובר בכנס חברה שהמוניטין של החברה עומד על הפרק. הצלחת הכנס תשפיע על טיב העסקים והעסקאות אותם החברה מקיימת בתקופה הקרובה על כן יש לקחת זאת ברצינות רבה ככזה עליו להראות רציני ומדויק בזמנים.

כנס חברות ביטוח

 בהפקת כנס חברה חשוב לבחור בחברת הפקה מנוסה מקצועית ואמינה ובעלת ידע רחב אשר תדע להביא מן הניסיון שצברה בהפקת כנסים ולהפיק מתוך כל יתרונותיה, כנס שיהיה מעוצב גם ויזואלית וגם מאורגן ומדויק, והכי חשוב אירוע כנס חוויתי בעל טעם של עוד, חברה להפקת כנסים אשר תיקח בחשבון את מאפייני החברה הייחודיים ותיצור עבורם כנס שאתם לא תשכחו ואחרים לא יפסיקו לדבר עליה,תהליך הפקת הכנס מתבטא בהתייחסות לכל לקוחותינו כאל שותפים לדרך. כל דרך חדשה מתחילה מרעיון אחד מנצח, קריאטיב ייחודי הנתפר לפי "מידות" הלקוח תוך הקשבה לדרישות ולצרכים המשתנים ומתן פתרונות אפקטיביים יצירתיים ומקצועיים לכנס שלכם בכל נקודת זמן ובכל רמת מורכבות. החל משלב הרעיון הראשוני  צוות "Eron-events productions" יוצר עבורכם את הרעיון הנכון והמדויק ביותר ומעמיד לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים דרך גיבוש הקונספט, יצירת עולם התוכן הייחודי וכלה בבניית תכנית תקציב ולוח זמנים מפורט לכנס.  

כנס חברות סטארט אפ

נדגיש-אם אין לכם את הידע והניסיון בארגון או הפקת כנס אל תיכנסו להרפתקה שממנה יש לכם רק מה להפסיד. השאירו את העבודה הקשה לחברת הפקת הכנסים המובילה עירון, צרו איתנו קשר טלפוני בטלפון 077-5534501 או בדף יצירת הקשר לכנס מנצח.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים