טלפון משרד: 077-5534501

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים בחוף הים בבריכה ובכל מקום בארץ, ניסיוננו הרב הביא אותנו לרמת מיומנות איכות ושירות ללא פשרות, אנו מפיקים ימי כיף לעובדים עד לפרטים הקטנים מול אנשי המקצוע הטובים ביותר, לכל אחד מלקוחותינו אנו מרכיבים את הפעילות על פי קונספט ייחודי התפור רק לכם, למעשה אין יום פעילות הדומה ליום אחר.

ימי כיף  וגיבוש לעובדים ברחבי הארץ

יום כיף לעובדים בהפקתנו מותאמים באופן אישי לאופי החברה ולכן חשוב לנו להתאים את יום הכיף לצרכים ולמטרות שהצבתם לנו, כחברת הפקת ימי כיף לעובדים אנו צריכים לחשוב על הדברים החשובים לכם, מהן מטרות יום הכיף? גיבוש כיף או סתם סטלבט ופינוק, על מנת להפיק ימי כיף לעובדים בלתי נשכחים שכולם ידברו עליו המפיקים שלנו יבררו באיזה אזור בארץ תרצו לקיים את יום הכיף מתי אתם מעוניינים לקיים את יום הכיף, מטרות וקהל היעד ויחד נקבל החלטה האם יום הכיף יהיה קרוב למקום העבודה? האם המוזמנים מגיעים באופן עצמאי או שאנו צריכים להזמין הסעות מרוכזות ליום הכיף, האם תרצו לקיים את יום הכיף בחיק הטבע או שתרצו לשכור וילה עם בריכה או חוף ים בכנרת, הכל תלוי בדרישות שתציבו וכמובן בתקציב, צוותי החשיבה שלנו יידעו להקשיב לכם, להציע ולתכנן ביחד אתכם יום כיף מרגש ומשמעותי שהעובדים יזכרו לטובה לאורך זמן.

מגוון פעילויות לימי כיף לעובדי חברה

ימי כיף לעובדים מתבססים על איכות, שירות ומקוריות, כל תכנון יום הכיף נבנה בקפידה עד לפרטיו הקטנים ועבודה מול אנשי המקצוע הטובים ביותר, צוות המפיקים שלנו יציעו לכם מגוון של סוגי פעילויות ותוכן המתפרסות בכל רחבי הארץ, לכל אחד מלקוחותינו אנו מרכיבים את הפעילות על פי קונספט ייחודי ללקוח, רק תאתגרו אותנו ואנו"נתפור" עבורכם יום כיף חוויתי ומשגע בשילוב התכנים המתאימים ביותר למטרות לצרכים ולתרבות הארגונית של חברתכם, חייגו אלינו 077-5534501 או שלחו הודעה דרך דף יצירת קשר.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים