טלפון משרד: 077-5534501

נופש חברה

נופש חברה מקיימים עם חברת הפקת הנופשים המובילה עירון, צוות החברה מתמחה בארגון ותכנון נופש חווייתי ובלתי נשכח ברחבי הארץ והעולם, אנו דואגים לכל המרכיבים של הנופש ובהם היסעים ,טיסות, האוכל, האטרקציות, הבידור, המוזיקה התוכן, וכמובן מקום לינה.

הפקת נופש חברה בחו"ל

נופש חברה אולי נראית כמו משימה פשוטה, אולם בפועל מדובר בפעולה מעט מאתגרת הדורשת המון חשיבה מדויקת. לא לכל מנהלת משאבי אנוש ורווחה יש את האנרגיות והניסיון ובדיוק בשביל זה קיימות חברות מקצועיות אשר מתמחות בארגון ותכנון נופש חווייתי ובלתי נשכח. חברת הפקה המתמחה בנופש חברה מעמידה לרשותכם צוות את כל הניסיון והידע בתחום בדרך זו היא תחסוך מכם את כאב הראש וההתעסקות ותאפשר לכם להגיע לנופש עצמו כשאתם רגועים ונינוחים.

נופש חברה בארץ

אחרי שתקבלו החלטה תקיימו פגישה עם צוות המפיקים המנוסה של "ERON-EVENTS PRODUCTIONS" וביניכם תדונו ותבינו מהו הכיוון של הנופש. הצוות המנוסה שלנו ידאג להתאים לכם את נופש חברה על פי הגדרה שלכם מראש ולפי תכנון מדויק, אנו נתאים את הפעילות המתאימה ביותר לצורכי החברה ונדאג לכל פרטיה, במידה ומדובר על קבוצה קטנה ניתן לצאת למלון בוטיקי ואינטימי או לחלופין על מלון גדול עם מאות חדרים במקרה של קבוצות גדולות או נופש משפחות, נשאל מספר שאלות על מנת לקבל את התמונה, מהו פרופיל האורחים שיוצאים לנופש (גילאים,גברים/נשים), מהו מספר הנופשים הצפוי? מה מועד הנופש המתוכנן ולפיכך כמה זמן יש כדי לתכננו, מהיכן הקבוצה יוצאת? והכי חשוב – מהו התקציב עבור הנופש? בהתאם לנתונים שנקבל ובהתאם לדרישות הקבוצה נארגן נופש חברה שיתאים לכל משתתפי הקבוצה שכל אחד ואחד מהם ייהנה בו.

ארגון חופש חברה

זהו סגרנו קצוות צוות ההפקה שלנו מתחיל לדאוג לכל הפרטים הקטנים והחשובים ובכלל זה: היסעים, בתי מלון, טיסות, מסעדות ופריסות שטח, דרכי ההגעה והיציאה לנופש, קבלת כל האישורים הדרושים וסידורי הדרכה, בחירת מדריכים בהתאם לסוג הנופש אותו בחרנו והוצאת הנופש לפועל יחד עם צוות ההפקה שלנו שמלווה אתכם בכל מהלך הנופש.

הפקת נופש לעובדים

אם גם אתם מעוניינים בנופש חברה וללא פשרות צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ואנו"נתפור" עבורכם נופש חברה החל משלב הרעיון הראשוני צוות "Eron-events productions" יוצר עבורכם את הנופש הנכון והמדויק ביותר ומעמיד לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים דרך גיבוש המסלול והתכנית, תקציב ולוח זמנים מפורט לנופש מהנה ומגבש בשילוב התכנים המתאימים ביותר למטרות לצרכים ולתרבות הארגונית של חברתכם.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים