הפקת כנסים מקצועיים

הפקת כנסים מקצועיים עושים עם חברה מנוסה שלה הידע והניסיון להצלחת וטובת הכנס הבא שלכם, לצוות ההפקה של עירון הפקת אירועים מנצחים ידע וניסיון של 30 שנה בתחום האירועים.

הופל עליכם"תיק" לקיים כנס מקצועי לחברה, הבחירה עכשיו נמצאת בידיכם – אתם יכול לנסות לבצע את המטלה בכוחות עצמכם, דבר שהוא כמעט בלתי אפשרי וגם לא קל לביצוע, או לחלופין לפנות לחברת הפקות מקצועית שתעשה זאת על הצד הטוב ביותר, תיקח את המושכות ותנהל את האירוע מהרעיון הראשוני ועד לביצוע בפועל.

חשוב לזכור כי – הצלחת הכנס שלכם היא לא דבר שיש לזלזל בו בעיקר כאשר מדובר באירוע חברה שהמוניטין של החברה עומד על הפרק. הצלחת הכנס תשפיע על טיב העסקים והעסקאות אותם החברה מקיימת בתקופה הקרובה על כן יש לקחת זאת ברצינות רבה.

מדוע לא לבצע עצמאית הפקת כנסים מקצועיים באופן עצמאי

כל חברה או מנהלת משאבי אנוש ורווחה המכבדים את עצמם פונים כיום לחברת הפקות שתפיק את האירוע בשמם. היתרונות בפניה לחברת ארגון כנסים המיומנת ומנוסה "עירון הפקת אירועים" הם רבים וכוללים תחומי אחריות רבים להם דואגת החברה:

התחייבות להצלחת האירוע שלכם

עבודה מול הרשויות והוצאת האישורים וההיתרים הנדרשים

סידורי אבטחה-יצירת קשר עם חברת אבטחה ודאגה לאבטחה מלאה של האירוע

ביטוח מלא לאירוע ולאורחיו

יצירת תוכן רלוונטי ולפי"תפירה"

תקשורת מול אמנים ונותני שירות

ארגון טיולים ונופשים

איתור לוקיישנים מנצחים

עיצוב תפאורה ומיתוג האירוע

יצירת קשר עם חברת קייטרינג ועוד

אין תחליף לניסיון שלנו ב הפקת כנסים ואירועים

על מנת להגיע לאירוע בראש שקט ורגוע כל מה שעליכם לעשות הוא להשאיר את עבודת ההפקה בידי המומחים של "עירון הפקת אירועים" לחברה ניסיון של 30 שנים בהפקת אירועים עסקיים בארץ ובחו"ל,החל מאירוע קטן במשרדי החברה, טקסי מצטיינים, מסיבות עיתונאים, כנסים מקצועיים, ימי כיף וגיבוש וטיולי חברה בארץ ובחו"ל. החברה מספקת מעטפת כוללת לאירוע או לכנס מתחילתו ועד סופו, מענה לכל צרכי הלקוח ודאגה לכל פרט גדול כקטן. שירות ומקצועיות וצוות מנצח מהמעלה הראשונה מובילים כל אירוע שאנו עוסקים בו להצלחה יתרה, פנו אלינו בטלפון 077-5534501  ונשמח לתרום מהניסיון הרב שלנו בתחום הפקת האירועים.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
סרטונים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים