הפקת חתונות יוקרה

הפקת חתונות יוקרה מקצועית ומנוסה שתפיק עבורכם אירוע יוקרתי בלתי נשכח ומרגש עושים עם חברת הפקת האירועים והצוות המנצח של עירון, לנו יכולות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר על מנת  להפיק לכם חתונה יוקרתית בדיוק כפי שחלמתם ורציתם בכל מקום ברחבי הארץ.

"Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים"הנה חברה המתמחה בתחום הפקת חתונות יוקרה בהם ההקפדה על הפרטים הקטנים היא שהופכת את החתונה למשהו מיוחד. בסופו של דבר היוקרתיות באה לידי ביטוי בהרגשה שנשארת עם האורחים לאחר שהם עוזבים את האירוע הרגשה שהשקיעו בהם באופן מיוחד, שהתייחסו אליהם בצורה יוצאת דופן ככל שהאירוע הופך יוקרתי יותר, ככל שמחדשים ומעצימים את האירוע.

החברה הפיקה אירועים במקומות יוצאי דופן לצד חתונות בגנים ובאולמות האירועים המובילים, צוות החברה מתמחה בהפקת אירועי יוקרה מורכבים ומנגד גם באירועי בוטיק קטנים כאשר גם באלה וגם באלה הדגש הוא על איכות ללא פשרות, תכנון קפדני של האירוע בתיאום מלא ושקוף עם בני הזוג תוך קביעת מסגרת תקציב והתאמה מלאה לדרישות הייחודיות של שלכם ובהתאם לקהל המוזמנים והטעם האישי שלכם, החברה הנה אחת החברות המומלצות ביותר בישראל להפקת אירועים וחתונות, 30 שנות ניסיון והמון אירועים מוצלחים הותירו את מוניטין החברה ללא רבב, המלצות של זוגות מאושרים יעידו כי הגעתם למקום הנכון.

הפקת חתונות יוקרה – למה איתנו?

פגישה עם בני הזוג(גם עם ההורים/חברים וגם סבתא וסבא לפעמים)

הבנת הצרכים המשאלות הדרישות וכל מה שעולה על רוחכם

בניית קונספט לחתונה לפי דרישה שלכם

גיבשנו החלטה ועכשיו יוצאים לדרךתכנית העבודה כוללת

תיאום ספקים בשטח

יישום כל הדרישות והבקשות שלכם וכל הגשמת רצונותיכם

הקמות ביום החתונה(לפעמים גם יום לפני)

זהו התחלנו את החתונה-צוות"Eron-events productions"מתחיל לנצח על הליין-אפ ואחראי על פרטי האירוע,לוחות הזמנים והתיאומים מול כל הגורמים השונים.

"Eron-events productions"מפיקים אירועי יוקרה

זוהי מצווה לשמח חתן וכלה את המצווה ובחברת "Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים"הפכו את המצווה הזו לדרך חיים. מבחינת החברה כל חתונה מקבלת את יחס אישי, כל חתונה נעשית בהתאמה אישית לזוג המתחתן תוך מציאת התכנים הנכונים ביותר, אם גם אתם מעוניינים בחתונה יוקרתית באמת וללא פשרות פנו אלינו בטלפון 077-5534501 וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ביום הכי חשוב בחייכם.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים