הפקת חתונה בטבע

הפקת חתונה בטבע דורשת מיומנות ניסיון רב והיכרות עם השטח עליו תתקיים החתונה, לנו בחברת ההפקה עירון יש את היכולות המקצועיות לקיים ולהפיק לכם חתונה בטבע אשר תשאיר את האורחים שלהם פעורי פה, לצוות ההפקה ניסיון של 30 שנה בתחום האירועים, ברשותנו לוקיישנים מנצחים לחתונה בטבע שלכם ואת הידע והכלים להפיק לכם את החתונה בדיוק כפי  שרציתם וחלמתם.

הפקת חתונה בטבע למה בכלל?

חתונה בטבע הייתה בעבר תחום שהמון זוגות לא רצו להתקרב אליו, כיום התחום של חתונות בטבע הפך לנפוץ הרבה יותר ולמקובל מבחינה תפישתית, ממש טרנד במובנים מסוימים של ענף החתונות בישראל, בכל זאת יש בחתונה כזו תחת כיפת השמיים ובמקום מיוחד בטבע משהו מיוחד ושונה מכל אירוע אחר.

יש להבין כי התשתיות המובנות מאליהן בגן אירועים או אולם(חשמל, מים, שירותים, ריהוט,מטבח, רחבת ריקודים) אינן נמצאות בהישג יד ויש להביאן ולהקימן בשטח, ובנוסף ישנם סעיפים רבים של בירוקראטיה שיש לטפל בהם טרם הפקת האירוע בחיק הטבע כמו כן נדרשת הכרות עם הארץ ויכולת קריאטיבית במציאת ואיתור המקומות המעניינים ביותר להפקת חתונה בטבע, כל זאת בנוסף לארגון הקבוע הנלווה להפקת האירוע. באופן כללי ניתן לאמור כי דווקא בגלל האתגרים הרבים הכרוכים בהפקה מסוג זה הפקת חתונה בטבע או כל אירוע מורכב אחר היא שעתם היפה של צוות המקצוענים שלנו אשר מתמחה בנושאים לוגיסטיים רבים ובהם אישורי מהנדס, פוליסות ביטוח, הכרה של השטח, סקיצות, מדידות ועוד.

הפקת חתונות בטבע מ – א' עד ת' עם ניסיון של למעלה מ 30 שנה

אנו מפיקים חתונות ואירועים בטבע בסגנונות שונים החל מחתונה פשוטה ביותר ועד חתונות יריד, חתונות בסגנון שוק או חתונות אלגנטיות מאוד אבל בטבע!! נדאג למכלול הגורמים והתיאומים שישתלבו לבסוף לכדיי אירוע מסוג אחר וזאת על מנת לחסוך לעצמכם המון כאבי ראש, טרחה והרבה כסף, הנובעים מאי הבנת התנאים המיוחדים שיש להפקות חתונה ובטבע, אנו מעמידים לרשותכם את ניסיוננו הרב באירועים מסוג זה.

נכון – קיימות לא מעט חברות קייטרינג, תאורה, תקליטנים, הגברה, עיצוב, ציוד ישיבה ועוד אשר עורכות אירועים בטבע אולם לא כל חברת קייטרינג או השכרת ריהוט ועיצוב מסוגלת להתמודד עם המורכבות הגבוהה שיש לחתונה בטבע.

אנו מלווים אתכם בתהליך כולו – החל מאיתור הלוקיישן, המשך בבחירת הספקים המתאימים וכלה בהחזרת מקום האירוע לקדמותו וזאת בזכות הניסיון הרב והמצטבר שלנו בהפקות חתונות בטבע נוכל ליצור עבורכם יש מאין בכל מקום שרק תחלמו עליו.

בין סעיפי הפקת החתונה בטבע שאנו לוקחים עליהם אחריות ניתן למנות

אישור משטרתי להפקת חתונה בטבע כולל דיווח על מספר מוזמנים.

מעבר למשאיות הקירור והקייטרינג אשר מאפשרת גישה קלה ונוחה למתחם האירוע על מנת שיוכלו לבצע את עבודתם.

גישה נוחה לאירוע ושטח חניה לאורחים.

אישורי מהנדסי בטיחות תשתיות וחשמל.

אישורים מכל הגורמים הרלוונטיים בהם: רשויות, קק"ל, רשות הטבע והגנים ועוד.

החזרת מתחם האירוע לקדמותו ובכלל זה ניקיון השטח והסביבה.

הפקת חתונה בטבע הינה דבר מורכב ולא פשוט אך אנו בחברת "Eron-events productionsיודעים להתמודד מול כל אתגר שתציבו לנו צרו קשר בטלפון 077-5534501  ונפיק את האירוע שעליו ידברו למחרת היום.

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים