טלפון משרד: 077-5534501

אירועים עסקיים

אירועים עסקיים לחברות זו המומחיות שלנו, חברת ההפקה עירון מנוסה בהפקת אירועים עסקיים כנסים נופשים ואירועי חברה ,לנו ניסיון וידע של 30 שנה בהפקות אירועים עסקיים לחברות והארגונים ברחבי הארץ, צוות ההפקה יפיק  לכם אירוע ברמה הגבוהה ביותר ללא פשרות וליווי מהשלב הרעיון ועד סיום האירוע.

אירועים עסקיים נועדו לקדם את החברה ולייצר נטוורקינג איכותי בעל תוכן מדויק ומעניין אשר מותאם לצורכי החברה ולקידום האינטרסים שלה. מובן כי לאחר אירוע מוצלח יגדל הסיכוי כי הנוכחים ימשיכו לעבוד עם החברה וליהנות משירותיה, בעוד אירוע לא מוצלח עלול לפגוע במוניטין החברה ולהוביל לניתוק הקשר העסקי מצד הלקוחות. כאשר הכנסות החברה עומדות על הכף,חובה לפנות לחברת הפקות מקצועית אשר תדע לתת את המענה הנכון ולייצר עבורכם הכנסה עתידית.

הפקת אירועים עסקיים מקיימים עם”Eron-events productions

חברת “Eron-events productions” עוסקת כבר 30 שנים ביצירת אירועים עסקיים בלתי נשכחים בארץ ובחו”ל במשך השנים הפקנו אין ספור אירועים עסקיים לחברות וארגונים מוסדיים וממלכתיים, אנו מאמינים ויודעים כי השלב הראשון בהפקת אירוע חברה מוצלח הוא בחירת הקונספט והרעיון שעומד מאחורי האירוע החגיגי. בשיתוף פעולה אתכם קהל לקוחותינו אנו מחליטים וקובעים מהן את מטרות האירוע ואת אופי הקהל שיהיה נוכח באירוע או בכנס. האם מדובר בלקוחות קיימים? לקוחות פוטנציאליים? או שאולי מדובר באירוע לעובדי החברה עם בני משפחותיהם שמטרתו לגבש את הצוות ולהעניק לו מוטיבציה לקראת ההמשך? לאחר מכן יש לבחור את הלוקיישן המתאים ביותר לביצוע אירוע מסוג זה. פארק ציבורי, אולם, טיול שטח או אולי כנס בחוץ לארץ– כל אלה אפשרויות רלוונטיות העומדות בפני החברה.

Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים”–בדרך לעוד אירוע מוצלח

הפקת אירועים עסקיים דורשת טיפול במספר מישורים שונים, אם מנהלת משאבי האנוש מסוגלת לטפל לבד ביצירת תוכן ובחירת המיקום הרי שהמישור הבטיחותי והבירוקראטי הוא מסובך יותר “Eron-events productions-מפיקים אירועים מנצחים” מטפלים עבורכם בנושאים אלו ולהשיג את כל האישורים הרלוונטיים מן הרשויות,כמו גם לספק שירותי אבטחה וביטוח מקיף לאירוע. דברים מהותיים אלה יבטיחו כי האירוע יעבור בשלום מתחילתו ועד סופו כך שתוכלו להתמקד באורחים בלא שום דאגות נוספות.

על מנת לייצר אירוע חוויתי לחברה שלכם פנו אלינו עכשיו בטלפון 077-5534501 או שלחו הודעה בדף יצירת הקשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
סרטונים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

 חייגו אלינו -077-5534501 

שלחו לנו מייל

 eron1@012.net.il 

או מלאו פרטים