ימי גיבוש

 ימי גיבוש לחברות ארגונים ומוסדיים עושים עם חברת ההפקה המובילה עירון, אנו מתמחים מזה 30 שנה בארגון הפקה וניהול של ימי גיבוש חוויתיים ברחבי הארץ, ניסיוננו הרב בהפקת ימי כיף וגיבוש לחברות וארגונים מתבסס על הידע המקצועי הרב שצברנו ומבטיחים לכם יום כיף וגיבוש מנצח שלא ישכח במהרה.

ימי גיבוש לחברות בשילוב אטרקציות שוות ומיוחדות עושים עם חברת ההפקה עירון, מניסיוננו אנו ממליצים להקפיד על אווירה מהנה על מנת שהעובדים יראו בהם ימים של כיף ולא מטלה או "תיק" אשר נכפה עליהם מניסיוננו הרב ימי כיף וגיבוש מושקעים יותר הם סימן להשקעת החברה בעובדים. במילים אחרות ולא מכובסות ימי גיבוש מושקעים מאותתים לעובדים כי החברה שלהם מעריכה אותם ורואה בהם חלק חשוב מהדרך לשגשוגו והצלחתו.

קליפ מיום כיף ל"קופת חולים כללית"-לחצו על התמונה

הפקת ימי כיף וגיבוש

הפקת ימי כיף עם "Eron-events productions"

כחברת הפקה אנו צריכים לחשוב על הדברים החשובים לכם, מהן מטרות יום הכיף? גיבוש כיף או סתם סטלבט ופינוק, על מנת להפיק יום כיף בלתי נשכח שכולם ידברו עליו, הצוות של "Eron-events productions" יברר באיזה אזור בארץ תרצו לקיים את יום הכיף לעובדים, מתי אתם מעוניינים  לקיים את הפעילות, מטרות,קהל היעד(מנהלים, אנשי שיווק, מהנדסים, עובדי ייצור) נחליט על תאריך ונעשה רשימת מוזמנים בכדי לדעת את כמות המוזמנים הסופית ליום הכיף, נקבל החלטה האם יום הכיף יהיה קרוב לאזור העבודה? האם המוזמנים מגיעים באופן עצמאי או שאנו צריכים להזמין הסעות מאורגנות ליום הגיבוש, האם תרצו לערוך את יום הכיף או יום הגיבוש בחיק הטבע? או שתרצו לשכור מקום סגור כגון בריכה בית פרטי או חוף ים רק לטובת יום הכיף.

הפקת יום גיבוש וכיף ל"חברה למתנסים"  

לצפייה בקליפ מיום הכיף-לחצו על התמונה

הפקת ימי כיף וגיבוש

אחרי שנעבד את כל הנתונים אנו נדע ליצור עבורכם את אירוע יום הכיף המושלם אשר יתאים בדיוק לצביון החברה, נדאג לארגן לכם פעילות של יום גיבוש עם המון FUN ויצירת חוויה מקסימלית למנהלי ועובדי החברה, צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ואנו"נתפור" עבורכם חבילת יום כיף, מהנה ומגבשת בשילוב התכנים המתאימים ביותר למטרות לצרכים ולתרבות הארגונית של חברתכם.

הפקת יום גיבוש וכיף ל"דור אלון" 

לצפייה בקליפ מיום הכיףלחצו על התמונה

הפקת ימי כיף וגיבוש

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

 מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

 

תמונות
סרטונים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים