יום כיף לעובדים

יום כיף לעובדים עושים עם חברת ההפקה המובילה עירון, אנו מתמחים מזה 30 שנה בארגון הפקה וניהול של ימי גיבוש לעובדים ברחבי הארץ, ניסיוננו הרב בהפקת ימי כיף לחברות וארגונים מתבסס על הידע המקצועי הרב שצברנו ומבטיחים לכם יום כיף מנצח שלא ישכח במהרה.

הפקת יום כיף לעובדים

הצוות של "Eron-events productions" מפיק יום כיף לעובדים בהצלחה רבה משלב הקריאטיב הראשוני ובונים לכם יום כיף שהוא מקורי וחוויתי שכולם יצפו לקראתו, חוויה שבה העובדים יצלמו וירצו לשתף את חבריהם ברשתות החברתיות, בימי הכיף שאנו מפיקים העובדים עוברים חוויה מהנה בהתאמה לרצון הלקוח ורוח החברה תוך חשיבה יצירתית המשלבת את גיבוש העובדים והטמעת ערכי החברה. כבר בשלב ההכנות  צוותי ההפקה שלנו יידעו להקשיב לכם ולתכנן יחד אתכם יום כיף משמעותי שהעובדים יזכרו לטובה ולאורך זמן, אנו צריכים לחשוב על הדברים החשובים לכם, מהן מטרות יום הכיף? גיבוש כיף או סתם סטלבט ופינוק, הצוות של "Eron-events productions" יבדוק באיזה אזור בארץ תרצו לקיים את יום הכיף לעובדים, מתי אתם מעוניינים  לקיים את יום הכיף ומהן מטרות יום הכיף, נתגבש על תאריך ונעשה רשימת מוזמנים סופית ליום הכיף, נקבל החלטה האם יום הכיף יהיה קרוב לאזור העבודה? האם המוזמנים מגיעים באופן עצמאי או שאנו צריכים להזמין הסעות מאורגנות, האם תרצו לערוך את יום הכיף או יום הגיבוש בחיק הטבע? או שתרצו לשכור בריכה או חוף ים רק לטובת יום הכיף.

הפקת ימי כיף לעובדים

אנו מאמינים ויודעים כי עובד שמשקיעים ומטפחים אותו הוא עובד טוב יותר בעל מוטיבציה גבוהה יותר ובעל חיבור עמוק יותר לארגון אותו, ככלות הכל אותם ימי גיבוש הם חלק אינטגרלי מזהותה של החברה כפי שהוא מצטייר בעיני העובדים ולכן התכנית שאנו בונים לכם היא זו הטובה ביותר אותה בנינו אחרי מחשבה רבה וכמובן ניסיון רב, צרו איתנו קשר בטלפון 077-5534501 ואנו"נתפור" עבורכם חבילת יום כיף לעובדים מהנה ומגבשת בשילוב התכנים המתאימים ביותר למטרות לצרכים ולתרבות הארגונית של חברתכם.

בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית)

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

 

תמונות
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים