הפקת אירועים

 הפקת אירועים לא עושים לבד רק עם חברת הפקה המיומנות בתחום הפקת האירועים, עירון מפיקים אירועים מנצחים הנה חברה עם ניסיון של 30 שנה בענף האירועים, החברה רואה בראש ובראשונה את טובת הלקוח ומספקת פתרון מקיף לכל הצרכים הדרישות והשירותים הנחוצים להפקת אירועים ברחבי הארץ והעולם, אנו שמים דגש על איכות בלתי מתפשרת בתחום השירות ובכך מאפשרים לכם ליהנות בראש שקט מאירוע בלתי נשכח.

הפקת אירועים חתונות ובר ובת מצווה אירועים לחברות וארגונים, אנו מתמחים בפרויקטים קטנים וממוקדים ועד לאירועים מורכבים ורבי משתתפים בכל רחבי הארץ והעולם, יכולת והבנה בבניית תכנים וקונספט נכון עבור כל אירוע עסקי ופרטי החל מחתונה אצלכם בבית או במדבר, מאירוע מתגלגל ברחבי הארץ, מיום גיבוש מחלקתי ועד אירוע משפחות המוני, מכנס הנהלה מקצועי ועד כנס משווקים עולמי, מהפנינג במשרדים ועד אירוע עסקי רב משתתפים, מנופש מצטיינים ועד נופש חברה עם מאות חדרים היסעים והטסות.

אנו יודעים כי כל הפקת אירועים היא סיפור בפני עצמו שנוצר מתוך מחשבה, יצירתיות מקצועיות, משלב הרעיון הראשוני ועד אחרון הפרטים הקטנים. החל משלב הרעיון הראשוני לאירוע צוות "Eron-events productions" יוצר עבורכם את האירוע הנכון והמדויק ביותר ומעמידים לרשותכם את מגוון הכלים המקצועיים והפתרונות הקריאטיביים דרך גיבוש הקונספט והעיצוב, יצירת עולם התוכן הייחודי וכלה בבניית תכנית תקציב ולוח זמנים מפורט לאירוע. הייחודית שלנו היא זו שבנתה את המוניטין שלנו עם לקוחות רבים ומרוצים שהצליחו לקבל הפקות נפלאות ובמחיר הוגן. שנות פעילות רבות בתחום הפקת האירועים הביאו אותנו ליכולת מקצועית מוכחת, כמו כן לקשרים עם ספקי ציוד ותוכן בעלויות הוגנות ומשתלמות.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 077-5534501 או באמצעות טופס יצירת הקשר, צוות הפקה שלנו עומד לרשותכם למן הטלפון הראשון בכדי להפיק לכם אירוע מנצח לטעמכם כי ההשראה והחזון לכל אירוע היא שלכם, היצירתיות ותפעול האירוע בפועל והירידה לפרטים הקטנים היא העבודה שלנו ואנו רואים בה דרך חיים.

 בחרו בנו לאירועים מנצחים(רשימה חלקית) 

מה אנחנו עושים הכי טוב-לחצו על התמונות ותבינו

 

תמונות
סרטונים
קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני

צור קשר

דברו אתנו 077-5534501 

שלחו לנו מייל- eron1@012.net.il או מלאו פרטים